Viki Gabor wystąpiła w "Masterchef Junior". Widzowie podzieleni

W niedzielnym odcinku programu "MasterChef Junior" wystąpiła Viki Gabor. Młodzi kucharze byli zachwyceni niespodzianką. Niestety fani kulinarnego show nie podzielili ich entuzjazmu.

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Viki Gabor ma problemy z pisaniem po polsku?

Niedawno wystartował nowy sezon programu "MasterChef Junior". Gościem specjalnym ostatniego odcinka była Viki Gabor. Młodzi uczestnicy byli zachwyceni wizytą nastoletniej gwiazdy. Wokalistka starała się wspierać małych kucharzy podczas konkurencji. Na koniec wybrała dwóch faworytów, którzy automatycznie awansowali do kolejnego odcinka. Niestety nie wszystkim występ zwyciężczyni Eurowizji Junior przypadł do gustu.

Viki Gabor oberwało się za występ w "MasterChef Junior"

Pomimo że pojawienie się Viki Gabor wzbudziło euforię wśród młodych kucharzy, internauci odnieśli inne wrażenie. Na instagramowym profilu "MasterChef Junior" pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy na temat wokalistki. Fani programu zarzucali piosenkarce gwiazdorzenie, ubogie słownictwo oraz zbyt mocny makijaż.

Przepraszam, ale jej się nie da słuchać. Zrobiona na 20-latkę młoda dziewczyna, jedyne, co umie powiedzieć to "spoko" i "cool".
Śliczna młoda dziewczynka wymalowana jak lalka. Po co? Sama w sobie jest piękna... młodość jest piękna - skomentowali internauci.
 

Wydaje się, że oceny fanów programu były zbyt surowe. Występ Viki Gabor miał być przecież przede wszystkim niespodzianką dla uczestników, a ci byli zachwyceni.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.