"BrzydUla 2". Koniec serialu! Scenarzyści szykują niespodziewane zakończenie

Już niebawem finałowe odcinki "BrzydUli 2". W ostatnim sezonie fanów serialu czeka sporo emocji. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że historia zakończy się szczęśliwie, a Ula i Marek znów będą razem.

Więcej informacji na temat popularnych seriali znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo "Brzydula". Filip Bobek zdradza, czy Marek wybaczy Uli. "Wydawało mi się, że tak, ale scenarzyści dokonali zwrotu akcji"

Serial "BrzydUla 2" powoli zbliża się do końca. Scenarzyści nadal zamierzają fundować widzom mnóstwo emocji. Fani zarzucali twórcom, że wątek rozwodu Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) oraz ich zdrad małżeńskich zupełnie nie pasuje do wydarzeń z poprzedniego sezonu. Ostatnie odcinki mają być więc rekompensatą dla miłośników serii. Nie zabraknie w nich zaskakujących momentów oraz wzruszeń. Wiadomo już też, że - ku uciesze wiernych widzów - serial zakończy się happy endem.

"BrzydUla 2". Co się wydarzy w ostatnich odcinkach

Finałowe odcinki "BrzydUli 2" zostaną wyemitowane w TVN7 prawdopodobnie w maju. Wiadomo już, że Uli i Markowi uda się uratować związek i znów będą razem. Zanim to jednak nastąpi, dojdzie do serii zaskakujących wydarzeń. Dzięki przewrotności losu Dobrzańscy zrozumieją, że są dla siebie stworzeni. Kobieta będzie kontynuowała terapię, podczas której uczy się żyć bez ukochanego. Ze względu na dzieci będzie starała się zachować siłę. Jednocześnie Ula wciąż będzie miała nadzieję, że uda się wszystko naprawić. Niestety inne zdanie ma jej terapeutka (Marzena Bergmann). Kobieta poradzi Dobrzańskiej, żeby zaczęła wszystko od nowa.

W końcu byli małżonkowie uświadomią sobie, że rozwód to nie koniec i nadal łączy ich silne uczucie. Pojednaniu Uli i Marka nie będzie sprzyjał inny Marek (Aleksandar Milićević,). Dobrowolski wciąż stara się być w pobliżu Dobrzańskiej. Ula doceni starania mężczyzny, jednak nie będzie w stanie mu zaufać. W otoczeniu Marka Dobrzańskiego pojawi się z kolei tajemnicza Joanna, która wzbudzi zazdrość u byłej żony właściciela firmy F&D.

Będziecie oglądać ostatni sezon "BrzydUli 2"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.