"Ślub od pierwszego wejrzenia". Nowy skład ekspertów! Wiemy, kto dołączy do zespołu

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Premiera siódmego sezonu zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem stacja TVN ujawniła, że skład ekspertów się powiększy.

Więcej informacji na temat popularnych programów przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Popularna produkcja stacji TVN od lat przyciąga przed ekrany telewizorów ogromną publiczność. Pierwsza edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiła się w 2016 roku i od samego początku cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród widzów. Choć kurz po zeszłorocznym sezonie jeszcze nie opadł, to twórcy już dziś zapowiadają kolejną edycję ślubnego show. Z kolejnym sezonem czekają na nas niemałe zmiany w składzie ekspertów. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Zmiany w składzie ekspertów

Na stronie TVN pojawił się oficjalny komunikat, w którym zabrakło nazwiska Piotra Mosaka. Na miejscu eksperta wymieniono psycholożkę Karolinę Tuchalską-Siermińską. 

Najpopularniejszy eksperyment telewizyjny powraca z nowym sezonem. I to w odświeżonej formule – z nowym składem ekspertów. Do znanych z poprzednich edycji Magdaleny Chorzewskiej i Bogusława Pawłowskiego dołącza psycholog Karolina Tuchalska-Siermińska - czytamy na stronie TVN-u.
 

Natomiast na stronie cozatydzien.tvn.pl pojawiła się nowa informacja. Wszystko wskazuje na to, że Piotr Mosak nie zrezygnował z udziału w programie, a skład ekspertów zostanie poszerzony i będzie ich czworo.

Premierowe odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stacja TVN będzie emitować we wtorki o godz. 21.35, począwszy od 1 marca 2022 roku. Tydzień wcześniej (od 22 lutego) będą dostępne na platformie Player.pl. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy uczestników poprzednich edycji?

Anita i Adrian, którzy wystąpili w trzecim sezonie, nadal są razem i doczekali się dwójki dzieci. Podobnie sytuacja wygląda u uczestników czwartej edycji, czyli Agnieszki i Wojtka. Para nadal jest razem, niedawno powitali na świecie córkę. Szczęśliwego zakończenia doczekali również bohaterowie szóstego sezonu, czyli Aneta i Robert, którzy od lutego bieżącego roku są rodzicami syna. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.