"Rolnik szuka żony". Adam znowu zakochany? Najnowsze nagranie wzbudziło ciekawość internautów

Adam z "Rolnik szuka żony" opublikował żartobliwy filmik. Fani zastanawiają się, czy kandydat Kamili znowu jest zakochany.

Więcej o programie "Rolnik szuka żony" przeczytacie na portalu Gazeta.pl

Adam, widzom programu "Rolnik szuka żony", dał się poznać jako wyluzowany i radosny mężczyzna. Pomimo że nie zdobył serca Kamili, to jeszcze przed finałem show związał się z kandydatką Stanisława. Wiemy już, że jego relacja z Teresą nie przetrwała. Internauci są jednak pewni, że u jego boku pojawiła się nowa kobieta.

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". Adam pokazuje, jak uczestniczy w obowiązkach domowych

Spekulacje pojawiły się za sprawą nagrania, które Adam opublikował na Instagramie. Mężczyzna pochwalił się, że aktywnie uczestniczy w porządkach domowych. Pokazał również obserwatorom, jak czyści kuchenkę.

Mężczyzna, który gotuje i sprząta nie pomaga swojej kobiecie, on po prostu uczestniczy w obowiązkach domowych - czytamy w opisie do filmiku.

"Rolnik szuka żony". Adam znowu zakochany? Internauci nie mają wątpliwości i chcą poznać wybrankę mężczyzny

Czujni internauci wyłapali kobiecy głos, który komentował zachowanie chłopaka. Widzowie nie mają wątpliwości, że po nieudanej relacji z Teresą, Adam zaczął kolejny związek. W komentarzach przewinął się temat najnowszej partnerki. Nie zabrakło również zachwytów nad postawą mężczyzny.

Byś pokazał tę kobietę w końcu.
Super, na naukę i pomaganie nigdy nie jest za późno, szczególnie swojej kobiecie.
Taki mężczyzna to skarb, tylko doceniać, ale to działa też w obydwie strony. Także kobieta powinna mężczyznę swojego wspierać i doceniać, nawet podziękować buziakiem - czytamy w komentarzach.

Jak myślicie, Adam znalazł miłość poza kamerami programu "Rolnik szuka żony"?

Więcej o:
Copyright © Agora SA