"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia zmieniła fryzurę! Jest krócej i jaśniej

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się na małą metamorfozę. W nowej fryzurze wygląda niesamowicie świeżo.

Więcej o programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Kasia była uczestniczką szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie poślubiła Pawła, a znajomość ta miała swoje wzloty i upadki. W decydującym momencie para postanowiła kontynuować małżeństwo, jednak po miesiącu okazało się, że Kasia na razie nie chce poważnego związku. Po finałowym odcinku na żonę Pawła spłynęła fala niezbyt przyjemnych komentarzy, pojawiły się również plotki o wniesieniu przez kobietę pozwu o alimenty. Niewątpliwie, spekulacje te mogły przytłoczyć uczestniczkę szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Nowy etap życia Kasia postanowiła zaznaczyć odmienioną fryzurą.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil przygotował dla Izy niespodziankę

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia ma nową fryzurę, opublikowała zdjęcie

Katarzyna w programie dała się poznać jako brunetka o czarnych, lekko kręconych włosach do łopatek. Ciemne pukle często nosiła spięte w koński ogon, niekiedy również mogliśmy ją zobaczyć w wyprostowanych włosach. Teraz, kilka miesięcy po nakręceniu finałowego odcinka, zdecydowała się na odświeżenie wizerunku. Postawiła na przedłużanego boba, kolor pozostał brązowy, ale pojawiły się jaśniejsze refleksy. Trzeba przyznać, że żona Pawła w nowej fryzurze wygląda obłędnie!

Kasia dodała na instagramową relację zdjęcie po włosowej metamorfozie. Publikacji towarzyszyła piosenka o szczęściu Pharrella Williamsa, a uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" życzyła obserwatorom dobrego dnia.

Kasia, 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Kasia, 'Ślub od pierwszego wejrzenia' Instagram, @kasia.kasikk

Jak oceniacie metamorfozę Kasi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Więcej o: