"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paulina dopiero teraz odniosła się do wpisu Krzysztofa o rozstaniu. Uderzyła w niego

Pod koniec listopada Krzysztof ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformował, że rozstał się z Pauliną. Ona dopiero teraz do tego się odniosła.

Więcej informacji o programach rozrywkowych znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Paulina i Krzysztof wzięli udział w drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Po jakimś czasie pojawiły się jednak doniesienia, że przechodzą kryzys i być może dojdzie do rozwodu. To wszystko było jedynie plotkami, ale do czasu. Uczestnik za pomocą mediów społecznościowych potwierdził rozstanie, a także dodał, że ponoć ma ograniczany kontakt z dzieckiem. Co na to Paulina?

Matt i Sonia z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Co słychać u byłych uczestników? Matt jest z gwiazdą "Love Island"

Zobacz wideo „Ślub od pierwszego wejrzenia". Asia odwiedziła Oliwię i Łukasza

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paulina dopiero odniosła się do wpisu Krzysztofa. Uderzyła w niego

We wrześniu ubiegłego roku Paulina i Krzysztof ogłosili, że zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich syn, Jan. Uczestnik randkowego show we wpisie zdradził, że dostawał pytania o związek z Pauliną, dlatego zdecydował się zabrać głos. Zdradził, że rozstali się już dawno, bo w lutym. Krzysztof poinformował, że "został złożony po raz kolejny pozew o rozwód, jak i dokument zabezpieczający kontakty z synem". Napisaliśmy wówczas do uczestniczki, by dowiedzieć się, czy faktycznie jej były partner ma utrudniany kontakt z synem, jednak nie dostaliśmy odpowiedzi do dziś. 

ZOBACZ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Krzysztof rozstał się z Pauliną. "Przyszło mi walczyć o spotkania z synkiem". Zdradził jego imię

Paulina dopiero teraz udzieliła się na Instagramie od czasu oświadczenia Krzysztofa, które dodał 27 listopada. Paulina od 14 października teraz dodała dwa posty.

Drodzy obserwujący, dzielę się z wami tym, co mnie zafascynuje, zauroczy, poruszy, zatrzyma i sprowokuje do zastanowienia. Słowem, obrazem, nastrojem, dzielę się odrobiną siebie. Całą resztę pozostawię REALNEMU życiu - napisała pod jednym z wpisów.

Wygląda na to, że uczestniczka nie zamierza publicznie poruszać niewygodnych dla niej spraw prywatnych.

'Ślub od pierwszego wejrzenia' - Paulina'Ślub od pierwszego wejrzenia' - Paulina Instagram/_ona_nieidealna_

'Ślub od pierwszego wejrzenia' - Paulina'Ślub od pierwszego wejrzenia' - Paulina Instagram/_ona_nieidealna_

Anita SzydłowskaAnita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała metamorfozę pokoju córki. "Jest chyba jeszcze piękniej"

Więcej o: