"Ślub od pierwszego wejrzenia". Robert i Aneta jednak są po rozwodzie? Spekulacje nie ustają. "Wszystko będzie w TVN-ie"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Finał programu lada dzień, a fani wciąż snują teorie. Tym razem podejrzenia wzbudził post Roberta na Instagramie.

Więcej o programach telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Finał szóstej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami. Już w grudniu dowiemy się, które małżeństwa przetrwały próbę czasu. W międzyczasie fani produkcji zachodzą w głowę, aby dociec prawdy jeszcze przed emisją finałowego odcinka. Aneta i Robert szybko zostali okrzyknięci przez widzów najlepiej dobraną parą trwającego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Z odcinka na odcinek ich relacja idzie jak z płatka, ale czy to oznacza szczęśliwe zakończenie dla ich znajomości? Jeden z ostatnich postów Roberta na Instagramie wzbudza wątpliwość.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil przygotował dla Izy niespodziankę

Julia KamińskaJulia Kamińska jest rośliniarą. Aktorka kocha boho i zielień. Zobaczcie jak mieszka "Brzydula"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Robert i Aneta już po rozwodzie?

Robert wrzucił zdjęcie na Instagram, na którym widać jego nowe okulary. Dociekliwa internautka wysnuła tezę, że zapewne wybrała mu je jego nowa żona, Aneta. Robert odpowiedział jednak przecząco. Między nimi wywiązała się krótka wymiana zdań:

Widać, że żona już do okularów rękę przyłożyła - wysnuła tezę internautka.
Muszę zaskoczyć, bo nikt nie przykładał ręki. Sam osobiście wybierałem - odpowiedział Robert.
Czyli po rozwodzie - odparła fanka show.
Wszystko będzie w TVN-ie i na Playerze - podsumował uczestnik "Ślubu".
 

W ostatnim czasie do sieci trafił zwiastun zachęcający do zgłoszeń do kolejnego sezonu "Ślubu", który wzbudził ciekawość fanów. Na podstawienie tego krótkiego materiału wielu z widzów show twierdzi, że z szóstej edycji show przetrwały dwie pary: Aneta i Robert oraz Kasia i Paweł.

Kasia, Paweł - 'Ślub od pierwszego wejrzenia 6'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Internauci dziwią się Pawłowi, że wytrzymuje z Kasią

Jaka jest prawda? Tego dowiemy się w 15. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który na platformę Player trafi już 7 grudnia.

Więcej o: