"Rolnik szuka żony". Reżyser krytykuje kandydatów Kamili. "Najwięcej ciekawych rzeczy dzieje się poza kamerami"

W jednym z odcinków programu "Rolnik szuka żony" widzowie zobaczyli, że Kamila płacze. Dopiero teraz wyszło na jaw, dlaczego kandydatka zalała się łzami.

Więcej na temat programów telewizyjnych przeczytasz również na stronie głównej Gazeta.pl > > >

W randkowym show "Rolnik szuka żony" uczestnicy już wybrali swoich kandydatów, z którymi będą próbowali nawiązać głębsze relacje. No może poza Stanisławem, który nie chce podjąć decyzji. Kamila wybrała Adama. Nim do tego doszło, miała kilka spięć z pozostałymi kandydatami.

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Agnieszka DygantAgnieszka Dygant odsłania mieszkanie. Kuchnia piękna, ale patrzymy na łazienkę

"Rolnik szuka żony". Reżyser krytykuje kandydatów Kamili

W programie TVP "Rolnik szuka żony" Kamila była jedną z uczestniczek, która otrzymała najwięcej listów w historii programu. O spotkanie z nią zabiegało aż 500 kandydatów. Na jej gospodarstwie ostatecznie zagościli Adam, Tomasz i Jan. Ten ostatni nie dostał nawet szansy na randkę z rolniczką, a wszystko przez... muchę.

Kamila miała pretensje do Jana, że podczas, gdy wszyscy siedzieli na ławce, jemu zebrało się na żarty. Wypuścił z ręki wcześniej złapaną muchę, a ta trafiła Kamilę w oko. Popłynęły łzy. Niestety widzowie nie mieli okazjo zobaczyć zdarzenia w programie, bo nie zostało ono uchwycone przez kamery. Rolniczka pisała jedynie o tym w komentarzach na grupie fanów programu. Temat też pojawił się w trakcie, gdy stanowczo odprawiła Jana ze swojego gospodarstwa.

Teraz sytuację skomentował dla serwisu Party reżyser show, Konrad Smuga.

Uważam, że wszyscy panowie nie zachowali się do końca w porządku. To jest sytuacja, która wydarzyła się poza kamerami i tak jak mówię - najwięcej ciekawych rzeczy dzieje się poza kamerami - skomentował reżyser.

Jego zdaniem sytuacja nie była jasna. Dopiero po rozmowach z uczestnikami dowiedział się, co zaszło.

Zobaczyłem, że Kamila jest nieswoja i też do końca nie byliśmy w stanie zrozumieć tej sytuacji i trudno było nam wyciągnąć od niej, co się tak naprawdę stało - powiedział Konrad Smuga.

Barbara Kurdej-SzatanKurdej-Szatan straci duże pieniądze za wpis. Ekspert nie ma wątpliwości

Czy waszym zdaniem reakcja rolniczki była nieadekwatna? Jak oceniacie zachowanie kandydatów Kamili?

Więcej o: