"Hotel Paradise". Miłosz nagrał piosenkę o programie. Fani są zachwyceni, ale zastanawiają się, czy nie powiedział za dużo

Z rajskim hotelem na Zanzibarze musiał pożegnać się Miłosz Pestka. Na otarcie łez fanów nagrał piosenkę nawiązującą do show. Widzowie są nią zachwyceni i wróżą wielki sukces utworowi "Hakuna Matata", który uczestnik wypuścił pod pseudonimem Miły mo.

Więcej artykułów na temat uczestników "Hotelu Paradise" przeczytasz na Gazeta.pl

Miłosz Pestka opuścił "Hotel Paradise" tuż przed finałem. Był on pierwszym oficjalnie zaprezentowanym uczestnikiem czwartej edycji kultowego show. Przystojny 22-latek nieźle namieszał w programie. Najpierw zdobył serce Marii, następnie próbował stworzyć parę z Karoliną, a ostatecznie związał się z Wiktorią, która zalała się łzami na wieść, że jej partner odchodzi. Od samego początku było wiadomo, że oprócz sportu Miłosz uwielbia również muzykę i potrafi zarówno śpiewać, jak i rapować. Jego nowa piosenka jest tego najlepszym dowodem.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

Miłosz Pestka z "Hotelu Paradise" nagrał piosenkę

Tuż po zakończeniu odcinka "Hotelu Paradise", w którym została podana informacja, że Miłosz Pestka odchodzi z programu, uczestnik opublikował na YouTubie teledysk do autorskiej piosenki "Miły mo - Hakuna Matata". Utwór opowiada o przygodzie, którą 22-latek przeżył w rajskim hotelu. W klipie pojawiają się kadry z programu, a także występują uczestnicy show.

Przyjechałem tu po forsę, z miłością była klapa. Serce zabiło mocniej, aż się powiększyła klata. Paradise to emocje, ciągle tu chcemy wracać, a zło zamieni się w Hakuna Matata - możemy usłyszeć w piosence Miłosza
 

Fani proponują, żeby piosenka  "Miły mo - Hakuna Matata" pojawiła się w czołówce kolejnej odsłony show

W komentarzach na YouTubie Miłosz otrzymał dużo pozytywnych słów na temat nowego utworu, internauci są nim zachwyceni i proponują, żeby pojawił się w czołówce następnej edycji. Widzowie mają również nadzieję, że mężczyzna powróci na rajską wyspę i wygra program z Wiktorią.

Piosenka i teledysk pierwsza klasa. Oby przywrócili cię do hotelu i wygracie to z Wiką. Trzymam kciuki za dalszą twoją karierę muzyczną i nie tylko.
Mam nadzieję, że ta piosenka będzie ukazana w czołówce następnego sezonu "Hotelu Paradise".
Super utwór, idealny do następnej edycji. Mam nadzieję, że wrócisz do hotelu i wygrasz - napisali fani Miłosza.

Od dnia premiery teledysk zdobył prawie 190 tysięcy wyświetleń na YouTubie.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.