Alice i Emmett ze "Zmierzchu" odtworzyli kultową scenę z meczu baseballowego. Spotkali się ponownie po 13 latach

Dwójka z filmowego rodzeństwa Cullenów znów spotkała się na boisku, aby odtworzyć fragment jednej z najbardziej znanych scen z filmu. To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów "Zmierzchu".

Bądź na bieżąco z życiem gwiazd, zaglądaj na stronę główną Gazeta.pl

Kellan Lutz i Ashley Greene to para aktorów doskonale znana wszystkim fanom "Zmierzchu". Wcielali się w Emmetta i Alice Cullenów we wszystkich częściach sagi, a ich bohaterowie, choć drugoplanowi, mieli w filmach kilka ważnych momentów. Dla rodziny Cullenów, poza byciem wampirami oczywiście, charakterystyczne było uwielbienie dla baseballu, a w jednej z rodzinnych rozgrywek miała okazję uczestniczyć również Bella. Po 13 latach od premiery pierwszej części "Zmierzchu" Lutz i Greene postanowili odtworzyć tę kultową scenę z meczu.

Zobacz wideo "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Zwiastun drugiej części filmu

Jennifer Lopez, Oprah WinfreyOprah Winfrey nie miała czego jeść, a Dolly Parton mieszkała w leśnej ruderze

Alice i Emmet ze "Zmierzchu" odtworzyli kultową scenę z meczu

Kellan Lutz i Ashley Greene wystąpili w parodii stworzonej przez youtubera Matta Cutshalla. Krótki filmik zatytułowany jest "Emo nie umarli" przedstawia postać graną przez Arielle Vandenberg kłócącą się ze swoim "emo" chłopakiem na boisku baseballowym. Gdy jedno z nich wypowiada słowo "wampir" Kellan - już jako Emmett - pojawia się niespodziewanie w swojej charakteryzacji ze "Zmierzchu". Między mężczyznami dochodzi do walki, którą przerywa Ashley Greene w roli Alice Cullen, zwracając się do dziewczyny słowami, które z pewnością pamiętają fani filmu:

Cześć, będziemy najlepszymi przyjaciółkami - to samo pamiętne zdanie Alice wypowiedziała do Belli w pierwszej części "Zmierzchu".

Całą parodię można zobaczyć na Instagramie Kellana Lutza. Zarówno on, jak i Ashley Greene zamieścili także pamiątkowe zdjęcia w charakteryzacji Alice i Emmetta:

Przywracając nieco błyszczącej miłości ze "Zmierzchu" z najlepszą Ashley Greene - napisał w swoim poście aktor.
 

Greene z kolei podpisała zdjęcie słowami:

Powiew przeszłości z Kellanem Lutzem. Moje serce podskoczyło dzięki naszemu ponownemu spotkaniu - napisała wyraźnie poruszona aktorka.
 

Anna Lewandowska, Małgorzata RozenekTe gwiazdy przyłapano na majstrowaniu w programie graficznym. Kto zaliczył większą wpadkę?

Gdyby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości, jakim hitem jest scena baseballu odegrana przez wampirzą rodzinę, ten fragment ze "Zmierzchu" doczekał się już ponad 10 mln wyświetleń!

 
Więcej o: