"Twoja twarz brzmi znajomo". Gromee tańczy na stole. Juror zaszalał przy występie Chrisa Cugowskiego

Już w drugim odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" Gromee pokazał, jak rozgrzać publiczność. Podczas występu Chrisa Cugowskiego juror bawił się tak dobrze, że postanowił wskoczyć na stół.

Nowa edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" emitowana jest od 10 września 2021, a już podczas drugiego odcinka doszło do bardzo nietypowej sytuacji. Gromee, który debiutuje w roli jurora, tak bardzo dał się ponieść zabawie, że w trakcie występu Chrisa Cugowskiego zaczął tańczyć na stole. 

Chris, który tym razem wcielił się w Ritę Orę, wykonał bardzo żywiołowy utwór "Ritual", a Gromee wskoczył na jurorski pulpit i okrzykami zachęcał wszystkich, aby dołączyli do zabawy. Z miejsca poderwała się nie tylko zgromadzona w studiu widownia, ale także Katarzyna Skrzynecka wsparła Gromeego w dopingowaniu Chrisa. Wideo ze spontanicznego tańca możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz wideo "Twoja twarz brzmi znajomo". Gromee tańczy na stole

Chris Cugowski, Krzysztof CugowskiChris Cugowski wyleciał do Anglii. Jak zarobił pierwsze pieniądze?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Występ Chrisa Cugowskiego poderwał Gromeego do tańca

Taneczne szaleństwa jurorów i publiczności niestety nie przełożyły się na powodzenie występu Cugowskiego. Chris w roli Rity Ory zdobył w drugim odcinku najmniejszą liczbę punktów - zaledwie 11. Równie kiepsko poszło mu także w pierwszym odcinku, gdy wcielił się w Kamila Bednarka. Z 14 punktami uplasował się na ostatnim miejscu. Być może dogoni swoich rywali w odcinku trzecim, który obejrzymy 24 września. Chris na scenie przemieni się w Axla Rose, legendarnego lidera Guns N' Roses.

 

Emitowana obecnie 15. edycja muzycznego show Polsatu obfituje w spore zmiany za stołem jurorskim. Z programem pożegnali się Adam Strycharczuk oraz Kacper Kuszewski, a do Katarzyny Skrzyneckiej i Małgorzaty Walewskiej oprócz Gromeego dołączył także Michał Wiśniewski. O zwycięstwo "Twoja twarz brzmi znajomo" jesienią tego roku poza Chrisem Cugowskim walczą jeszcze:

  • Tomasz Ciachorowski
  • Robert Janowski
  • Barbara Kurdej-Szatan
  • Katarzyna Łaska
  • Paulina Sykut-Jeżyna
  • Klara Williams
  • Adam Zdrójkowski.
Więcej o: