"Twoja twarz brzmi znajomo". Już wiemy, jakie metamorfozy czekają gwiazdy w pierwszym odcinku

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rusza z 15. edycją. Pierwszy odcinek na antenie Polsatu można będzie obejrzeć już w piątek 10 września. Widzów czekają zaskakujące metamorfozy. Co się będzie działo?

"Twoja twarz brzmi znajomo" po raz 15. zawita na antenę Polsatu. Pierwszy odcinek już w piątek 10 września. W programie widzów czeka w tym sezonie wiele zmian. Te dotyczą nie tylko gwiazd, które wystąpią na scenie, ale także składu jurorskiego. W tej edycji nie zobaczymy na ekranie Kacpra Kuszewskiego, a także Adama Strycharczuka - zwycięzcy poprzedniej edycji, który zasilił jury. Zamiast nich za stołem zasiądą po raz pierwszy Michał Wiśniewski i Gromee. Co jeszcze czeka widzów?

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna pokazała przygotowania do występu w "Twoja twarz brzmi znajomo"

"Twoja twarz brzmi znajomo". Spektakularne metamorfozy gwiazd w pierwszym odcinku

Już wiadomo, że w pierwszym odcinku będzie dużo emocji. Katarzyna Skrzynecka zaleje się łzami wzruszenia i sprawi owację na stojąco. Dołączy do niej Michał Wiśniewski, który będzie wyraźnie zachwycony jednym z występów. Zwiastun nowej edycji wiele obiecuje. Zobaczymy coraz bardziej udane metamorfozy - trudno jest rozpoznać, kto jest kim. Pierwszy odcinek przyniesie dużą różnorodność. Na scenie zobaczymy największe sławy światowej muzyki, jak Eda Sheerana, Suzanne Vegę czy Red Hot Chilli Peppers. Nie zabraknie także polskich wykonawców. Będzie wśród nich m.in. Radosław Liszewski z zespołu Weekend.

 

"Twoja twarz brzmi znajomo". Kogo zobaczymy w programie?

W show wystąpią: Paulina Sykut-Jeżyna, Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Tomasz Ciachorowski, Katarzyna Łaska, Krzysztof Cugowski junior, Klara Williams i Adam Zdrójkowski. To właśnie oni będą próbować jak najlepiej odwzorować oryginalne występy gwiazd muzyki. Bez zmian pozostaje duet prowadzących - na ekranie ponownie publiczność bawić będą Maciej Dowbor i Piotr Gąssowski. "Twoja twarz brzmi znajomo" emitowana jest w Polsacie od 2014 roku. Udział w programie do tej pory wzięło ponad 100 osób ze świata muzyki, teatru i filmu. Nowe odcinki, począwszy od 10 września, będzie można oglądać w każdy piątek o godzinie 20:05.

Zobacz też: "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Żarty Kurdej-Szatan i Sykut na planie. "Taką mam ładną koleżankę Paulinkę". Niektórzy zniesmaczeni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.