"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Żarty Kurdej-Szatan i Sykut na planie. "Taką mam ładną koleżankę Paulinkę". Niektórzy zniesmaczeni

Barbara Kurdej-Szatan pokazała na Instagramie zdjęcia z planu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co na to fani aktorki? Niektórzy rozbawieni, inni zniesmaczeni.

W piątek 10 września na ekrany telewizorów powróci hit Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wśród gwiazd, które jesienią zaprezentują swoje umiejętności, są m.in. Adam Zdrójkowski, Robert Janowski, Paulina Sykut i Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka "M jak miłość" chętnie pokazuje kadry zza kulis show i potęguje emocje przed premierą.  

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna pokazała przygotowania do występu w "Twoja twarz brzmi znajomo"

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Żarty Kurdej-Szatan i Pauliny Sykut na planie

Odkąd produkcja programu "Twoja Twarz Brzmi  Znajomo" ogłosiła uczestników 15. edycji, widzowie zacierają ręce, czekając na pierwszy odcinek. Tej jesieni Barbara Kurdej-Szatan postanowiła iść w ślady męża i również sprawdzi się w show. Rafał Szatan był uczestnikiem dziesiątej edycji programu, w którym zajął wysokie drugie miejsce. Aktorka świetnie bawi się na planie, co postanowiła pokazać fanom.

Gwiazda "M jak miłość" opublikowała na Instagramie zdjęcie z Pauliną Sykut. Kadr, na którym uczestniczki uśmiechają się od ucha do ucha, prezentując dziwne uzębienie, wywołał spore zamieszanie. Jak wiadomo, przed występami uczestnicy "TTBZ" przechodzą spektakularne metamorfozy. Uspokajamy, sztuczne szczęki to tylko element charakteryzacji.

Taką mam ładną koleżankę Paulinkę i takie mi śliczne zdjęcia zrobiła - zażartowała Barbara Kurdej-Szatan.
 

Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej popularnych polskich gwiazd na Instagramie. Obecnie obserwuje ją już prawie półtora miliona użytkowników. Żart z Pauliną Sykut wywołał u nich mieszane uczucia. Niektórzy obstawiali, w którą postać wcieli się w programie, inni wylali żale.

Stevie Wonder?
Brawa za dystans.
Wstyd. Dwie panie, które obśmiewają ludzi, którzy nie są tak idealne jak one. Zmieniłam zdanie na pani temat. To, co widzę, to hejtowanie - czytamy w komentarzach.

Jak oceniacie zdjęcia Barbary Kurdej-Szatan - wyszło zabawnie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.