Gromee zastąpi Adama Strycharczuka w fotelu jurorskim "Twoja Twarz Brzmi znajomo". Kim jest artysta?

Wiemy kto będzie nowym jurorem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gromee zastąpi Adama Strycharczuka, który pożegnał się z fotelem wraz z 15. edycją. Kim jest artysta?

Z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pożegnał się Adam Stycharczuk. Polsat podaje, że w 15. odsłonie piosenkarz nie zasiądzie na fotelu jurorskim. Na jego miejscu zobaczymy Gromee, czyli Andrzeja Gromale. 

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska o talencie wokalnym Adama. Będzie słuchać Bajmu?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomow". W nowej odsłonie programu pojawi się dwóch nowych jurorów

Gromee dołącza do Michała Wiśniewskiego i wspólnie spróbują swoich sił jako nowi jurorzy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Andrzej Gromala jest producentem, a zasłynął wraz z utworem "Follow You". Współpracował z największymi gwiazdami takimi jak Bedoes, Ania Dąbrowska czy Edyta Górniak. Na swoim koncie ma także występ w "Tańcu z Gwiazdami" oraz "Przeboju Lata 2018 RMF FM i Polsatu". 

Poznajcie naszego nowego jurora @Twojatwarzbrzmiznajomo. Gromee @gromeeofficial - najpopularniejszy producent muzyczny i DJ w Polsce. Autor wielu przebojów znanych nie tylko w Polsce, ale i Europie. Jego wszystkie utwory na YouTube zostały odsłuchane już ponad 200 milionów razy - czytamy na Instagramie telewizyjnego show. 
 

Oprócz licznych współprac z polskimi wokalistami Gromee miał okazję dzielić scenę między innymi z Mariah Carey, Elton John, David Guetta czy Enriqe Iglesias. Ostatnim zagranicznym dziełem jest piosenka "Cool Me Down" we współpracy z rumuńską wokalistką INNA.

 

Gromee jest powiązany z Eurowizją

W 2018 roku Gromee reprezentował Polskę podczas Eurowizji wraz z Lukasem Meijerem. Artyści uplasowali się na 14. miejscu w drugim półfinale. Zaprezentowali wówczas utwór "Light Me Up". Andrzej Gromala był kierownikiem muzycznym na Eurowizji Junior. W jednym z wywiadów dla JESC zdradził, że to jego żona jest największym wsparciem w tworzeniu muzyki i zawsze jako pierwsza słyszy o nowych pomysłach. Lubi pracę z ludźmi i chętnie pomoże przy kolejnych odsłonach konkursu. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.