"Twoja twarz brzmi znajomo". 15. edycja od września w Polsacie. Kogo zobaczymy w show i kiedy emisja?

"Twoja twarz brzmi znajomo" wraca na ekrany telewizorów. Wiemy już kiedy i w jakich godzinach stacja Polsat będzie pokazywała show oraz kim są nowi uczestnicy.

"Twoja twarz brzmi znajomo" to cieszące się dużą popularnością show Polsatu, w którym znane gwiazdy wcielają się w wokalistów i odtwarzają na scenie ich hity. Kogo zobaczymy tym razem w programie?

MaffashionMaffashion poruszona pożarami na świecie. Internautka zarzuca jej hipokryzję

Zmiany w jury 15. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"

Jesienna edycja formatu "Twoja twarz brzmi znajomo" zapowiada się ciekawie. Już wiadomo, że zaszły spore zmiany. W roli jurorów nie zobaczymy Kacpra Kuszewskiego. Informacja o jego rozstaniu z show zasmuciła nie tylko fanów aktora, ale też Katarzynę Skrzynecką, która z tego powodu zamieściła na Instagramie emocjonalny wpis. To jednak nie koniec zmian. Również Adam Strycharczuk, który wygrał 12. edycję "TTBZ", a później zasiadał w jurorskim fotelu, rozstał się z programem. Miejsca tych dwóch oceniających zajmą Michał Wiśniewski oraz Gromee, czyli Andrzej Gromala, polski producent i DJ.

 

"Twoja twarz brzmi znajomo". Nowi uczestnicy

Tym razem w show wezmą udział i będą wcielać się w popularnych wokalistów: Krzysztof Cugowski junior, Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Katarzyna Łaska, Tomasz Ciachorowski, Klara Williams i Adam Zdrójkowski.

"Twoja twarz brzmi znajomo". Kiedy emisja?

Do startu programu trzeba poczekać jeszcze kilka tygodni, ale my już wiemy, w jakich godzinach będą pokazywane kolejne odcinki. Show "Twoja twarz brzmi znajomo" przez kilka sezonów emitowany był w soboty po godzinie 22.00. Jednak już wiosną tego roku stacja zdecydowała o zmianie dnia i godziny emisji. Dlatego też 15. edycję show, podobnie jak poprzednią, będzie można oglądać w piątek.

Aleksandra DomańskaAleksandra Domańska potwierdza doniesienia o ciąży

Polsat podał też godzinę emisji. Władze na ten czas podają, że show "Twoja twarz brzmi znajomo" zobaczymy o godz. 20.00.

Więcej o: