"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nie tylko Kacper Kuszewski. Kolejna gwiazda opuszcza program

Rewolucja w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Skład jury opuszcza nie jeden, a dwóch celebrytów. Kto poza Kacprem Kuszewskim pożegnał się z show?

Kilka dni temu media obiegły doniesienia, że z fotelem jurorskim w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" żegna się Kacper Kuszewski. Informacja zasmuciła nie tylko fanów aktora, ale też Katarzynę Skrzynecką, która z tego powodu zamieściła na Instagramie emocjonalny wpis. To jednak nie koniec zmian. Wiele wskazuje na to, że w 15. edycji nie zobaczymy też Adama Strycharczuka.

Zobacz wideo Maja Hyży zabiera córkę do pracy. Karmiła córkę w przebraniu mężczyzny. „Wyśmiała mnie"

Magdalena StępieńMagdalena Stępień urodziła! Szczęśliwa mama pokazała zdjęcie wprost ze szpitala

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Adam Strycharczuk opuszcza show

Telewizja Polsat jesienią wyemituje 15. edycję programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak się okazuje, w składzie jury zabraknie kolejnej gwiazdy. Portal Pomponik podał, że program opuszcza Adam Strycharczuk, który z przytupem wygrał 12. edycję show, a w kolejnej zadebiutował w roli jurora. Piosenkarz na razie nie skomentował oficjalnie tych doniesień.

Mogę powiedzieć, że w programie nie zobaczymy już Adama Strycharczuka. Szykuje się zmiana wśród jurorów, ale nie znam na razie nazwiska - powiedziała w rozmowie z portalem osoba znająca kulisy sprawy.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co wydarzy się w kolejnej edycji?

W 15. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" wśród uczestników zobaczymy między innymi Roberta Janowskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Paulinę Sykut-Jeżynę, Kasię Łaskę oraz Tomasza Ciachorowskiego.

Sławek UniatowskiSławek Uniatowski trafił do szpitala i pokazał zdjęcie. "To było coś niespodziewanego"

W fotelu jury nie zasiądzie już Kacper Kuszewski, który oficjalnie pożegnał się z programem. Do kogo należała decyzja? W tej sprawie nadal mamy więcej pytań niż odpowiedzi. Choć Kuszewski wydał oświadczenie, w którym pożegnał się z show i widzami, życząc jednocześnie powodzenia Michałowi Wiśniewskiemu, który go zastąpi, to Plotek ustalił, że aktor miał po prostu zostać zwolniony.

Więcej o: