"Milionerzy". Pytanie o trend pogrzebowy wprawiło uczestniczkę w osłupienie. Potrzebne było koło

"Milionerzy". W powtórce 406. odcinka padło pytanie o trend pogrzebowy. Uczestniczka miała poważne wątpliwości co do tego, którą z odpowiedzi powinna zaznaczyć. Zaufać swojej intuicji, czy radzić się przyjaciela?

Magdalena Nowak weszła do studia "Milionerów" w bardzo dobrym humorze i tak też rozpoczęła swoją grę o milion złotych. Pierwsze trzy pytania oprócz tego, że okazały się mało kłopotliwe, zapewniły również uczestniczce dwa tysiące złotych. Kolejne za kwotę ponad dwa razy większą stało się jednak dla pani Magdaleny nie lada wyzwaniem. 

Czym jest kosodrzewina? 'Milionerzy', odcinek 405"Milionerzy". Kosodrzewina to...? Nauczycielka odpadła na pytaniu za dwa tysiące

Zobacz wideo Kubańczyk śpiewa hity Krawczyka. "Marynaaaarzeeem!" [Lista Plotka]

"Milionerzy". Jednym z trendów pogrzebowych jest przerobienie części prochów zmarłego na:

  • A: "turmalin"
  • B: "diament"
  • C: "turkus"
  • D: "malachit"

Wstępne rozeznanie utwierdziło uczestniczkę w przekonaniu, iż najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z drugiego koła ratunkowego. Pani Magdalena wybrała "pół na pół", a system wyeliminował odpowiedzi A "turmalin" oraz D "malachit". Taki obrót sprawy okazał się zaskakujący i spowodował, że uczestnika niemalże natychmiast zdecydowała się zadzwonić do swojego przyjaciela. Paweł, który czekał pod telefonem, również nie był pewien żadnej z dwóch odpowiedzi. Nieco bardziej skłaniał się ku wariantowi B "diament", jednak były to tylko i wyłącznie jego przypuszczenia.

Nie pomógł, ale zaufam mu - stwierdziła uczestniczka po zakończonej rozmowie.

Łukasz Szczeciński w 'Milionerach' odpadł przy pytaniu za pięć tysięcy złotych"Milionerzy". Gdzie zasiada każdy polski senator? Pytanie pogrążyło uczestnika

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie 

Choć pani Magdalena miała odmienne zdanie, ostatecznie poprosiła Huberta Urbańskiego o zaznaczenie odpowiedzi B "diament". Okazało się, że był to słuszny wybór, a uczestniczka zdobyła pięć tysięcy złotych. Mogła również dalej walczyć o tytułowy milion złotych. 

Więcej o: