"Hotel Paradise". Do programu wróciła kolejna uczestniczka. Ola znalazła się w potrzasku

"Hotel Paradise". Finał zbliża się wielkimi krokami, tymczasem uczuciowe roszady trwają w najlepsze. Podczas gdy nikt już nie spodziewał się powrotu któregokolwiek z uczestników, w hotelu zjawiła się osoba, która sprawiła, że Ola znów poczuła się zagrożona.

Finał "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami, a tymczasem atmosfera pomiędzy uczestnikami sukcesywnie się zagęszcza. "Puszka Pandory" okazała się więc doskonałą okazją do tego, by wylać wszelkie żale i tym samym nieco uspokoić sytuację. Oprócz pytań kierowanych do Marcina odnośnie jego relacji z Karą, Simon otrzymał również pytanie dotyczące tego, czy tęskni za Bibi. Uczestnik przyznał, że każdy dzień bez ukochanej jest dla niego bardzo trudny. 

Natalia i Marcin z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Marcin zareagował na komentarze. Nie czuje się winny?

Zobacz wideo Marcin z "Hotelu Paradise" zareagował na krytyczne komentarze na swój temat

"Hotel Paradise". Do programu wróciła kolejna uczestniczka. Ola znalazła się w potrzasku

Po zakończeniu "Pandory" przyszła pora na ogłoszenie wyników konkursu, w którym potajemnie zmierzyli się ze sobą Ola oraz Simon. Nagrodą dla zwycięzcy miało być coś niezwykle ważnego. Chociaż uczestnicy szli ze sobą łeb w łeb, konkurencję ostatecznie wygrał Simon. To on mógł więc spodziewać się wspomnianej nagrody.

Tak, jak spodziewali się uczestnicy, przy barze na Simona czekała już Bibi. I chociaż konfrontacja z Olą, która chwilę wcześniej wyeliminowała ją z programu nie zwiastowała niczego dobrego, Bibi postanowiła nie komentować tej sprawy otwarcie. 

Marcin i Kara z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Kara mieszka z Marcinem? Zdradził ich jeden szczegół

Powrót Bibi spowodował, że Ola po raz kolejny znalazła się w potrzasku. Nie miała bowiem ani partnera, ani nawet kogokolwiek, do kogo potencjalnie mogłaby się zbliżyć. Czy zatem Ola będzie dalej starała się ratować swoją sytuację? 

ZOBACZ TEŻ: "Hotel Paradise". Marcin uprawiał seks z Natalią, teraz to samo robi z Karą. Fani do niej: Nie jest ci głupio?

Więcej o: