Kuba Wojewódzki porównał Adę z "One Night Squad" do swojej byłej partnerki. "Miałem z nią romans"

Kuba Wojewódzki w odcinku specjalnym zaprosił na kanapę uczestników "One Night Squad". Koncepcja programu zakłada, że będą musieli poradzić sobie na Zanzibarze, o dziwo, w niezbyt sprzyjających warunkach. A jak wypadli na kanapie u showmana?

Już 28 maja premiera "One Night Squad", w którym wystąpią uczestnicy z programów rozrywkowych takich, jak "Hotel Paradise", "Warsaw Shore" i "Big Brother". Kuba Wojewódzki zaprosił ich do siebie, by omówić to, czego widzowie mogą spodziewać się w nowym formacie z ich udziałem.

Zobacz wideo Ata Postek o wizycie u Kuby Wojewódzkiego. „Zaatakował mnie o Piotra Kukulskiego"

Natalia i Marcin z 'Hotelu Paradise'Natalia z "Hotelu Paradise" udostępniła wpis. Nie wybaczyła Marcinowi zdrady

Kuba Wojewódzki porównał uczestniczkę "One Night Squad" do "Wodzianki"

Kuba Wojewódzki dopytywał uczestników "One Night Squad" o to, jak sobie poradzili w programie, ale też o ich osobiste dokonania. Wkraczał też w nieco bardziej prywatne sfery. Nie brakowało rozmów o Instagramie, rozwijaniu kariery w sieci i poszukiwaniu miłości.

Najpierw podzielił uczestników na dwie grupy. W jednej z nich znalazła się Ada. Kuba przyznał, że bardzo mu przypomina jedną z "Wodzianek", czyli kobiet, które przynoszą wodę w programie showmana. Chodziło o modelkę, Dominikę Zasiewską, która występowała tam w roli hostessy.

Oglądałem wasze Instagramy. Nie pij tyle. Nie wiem, czy ją pamiętacie, ale strasznie mi przypominasz moją pierwszą "Wodziankę" - zaczął Kuba.

Zobacz też: Była najpopularniejszą "wodzianką" Wojewódzkiego. Nigdy nie wstydziła się odsłaniać ciała

Mam rozumieć, że to komplement? - dopytywała Ada.

Kuba odpowiedział bez skrępowania i w charakterystycznym dla siebie stylu.

Tak, bo miałem z nią romans. Możecie już wyjść? - zwrócił się do reszty grupy, sugerując, że chciałby zostać z Adą sam na sam.

Ada odpowiadała na zaczepki Wojewódzkiego.

Już czuję to napięcie - flirtowała dziewczyna.

Dostrzegacie podobieństwo Ady do Zasiewskiej?

Kuba Wojewódzki, Kazimierz MarcinkiewiczWojewódzki dostał zaproszenie do udziału w gali boksu. Chciałby zawalczyć z Muchą

Więcej o: