"Hotel Paradise". Kara mieszka z Marcinem? Zdradził ich jeden szczegół. "Warszawa oznaczona, a balony z Opola"

Skoro już wiadomo, że Kara i Marcin z "Hotelu Paradise" dali sobie szansę, widzowie zaczęli doszukiwać się dowodów na to, że są parą również po programie.

Po ostatnich wydarzeniach w "Hotelu Paradise", widzowie przeszukują profile uczestników na Instagramie. Zostawiają tam komentarze, w których wyrażają swoje opinie, ale i zwracają uwagę na inne szczegóły. Oglądając relacje i śledząc poczynania Kary, dostrzegli jeden szczegół sugerujący, że może być z Marcinem także po programie.

Zobacz wideo Czy rodzina kibicowała Kamilowi w "Hotel Paradise"? [Koło Plotka Extra]

Kara z "Hotelu Paradise" jest z Marcinem?

Kara z "Hotelu Paradise" ostatnio wrzuciła zdjęcie z okazji 100 tysięcy obserwujących, których zgromadziła na swoim koncie na Instagramie. Pozuje na nim z ogromnymi balonami, uśmiechając się do aparatu, w mieszkaniu, które rzekomo jest zlokalizowane w Warszawie. Fani nie do końca jednak w to wierzą. Uważają, że w rzeczywistości ujęcie powstało w Opolu, gdzie mieszka Marcin. Zdradziła to dekoracja na zdjęciu.

Ta lokalizacja to chyba Opole, a nie Warszawa.
Warszawa oznaczona, a balony z Opola... Ciekawe.
Dobrze wiemy, że balony są z Opola. Nie musisz udawać, tutaj większość osób jest za tobą i Marcinem - pisali w komentarzach pod jej zdjęciem.

Zobacz też: "Hotel Paradise". Padły poważne deklaracje. Kolejna para wyznała sobie miłość. "Powiedział, że mnie kocha"

Inny obserwator zwrócił uwagę, że Kara z Marcinem mieszkają raczej w Trójmieście. To przecież tam od lat żyje i pracuje uczestniczka. Ma swój własny salon w Gdyni, więc ta opcja wydaje się całkiem prawdopodobna.

Przecież to jest z mieszkania, w którym mieszkają razem z Marcinem. W Trójmieście - czytamy.

Myślicie, że coś jest na rzeczy i Kara i Marcin wciąż są razem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.