"Rolnik szuka żony". Tak mieszkają nowi kandydaci do programu. Tu jest jakby... luksusowo!

Zbliża się ósma edycja programu "Rolnik szuka żony". Podczas specjalnego odcinka mogliśmy podpatrzeć domy przyszłych uczestników. Niektóre z nich robią wrażenie.

W specjalnym, zerowym odcinku programu "Rolnik szuka żony" poznaliśmy kandydatów do dalszego etapu. Nie wszyscy będą mieli szansę na znalezienie miłości - w dalszych zdjęciach wezmą udział te osoby, które otrzymały najwięcej odpowiedzi (listów) od zainteresowanych kobiet i mężczyzn. Telewizja odwiedziła rolników i rolniczki w ich domach. Elżbieta, Kamila, Maciej, Emil, Stanisław, Kamil i Łukasz mieli okazję powalczyć o uwagę widzów. Pokazali swoje gospodarstwa i to, jak mieszkają. Naszą uwagę przykuły wnętrza. Niektóre z nich robią wrażenie - jest elegancko i luksusowo.

Dom Anity LipnickiejAnita Lipnicka pokazuje boski salon i chwali męża. "Mark wszystko tu zaprojektował"

Zobacz wideo Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak wygląda plac budowy jej domu

"Rolnik szuka żony" pełen zamożnych rolników. Ich domy robią wrażenie

Internauci szczególną uwagę zwrócili na 28-letnią Kamilę, która na co dzień prowadzi produkcję pieczarek. Rolniczka zachwyciła urodą i wywołała falę komentarzy. Niektórzy twierdzili nawet, że nie pasuje do programu. Kamila może pochwalić się bardzo ładnym i nowoczesnym domem. Wrażenie robi jej gabinet, w którym pracuje, pełen kobiecych akcentów.

Również u 26-letniego Stanisława jest "na bogato". Młody rolnik ma okazałą, elegancką kuchnię. Uwagę zwracają kremowe meble i kamienne blaty w beżowych tonacjach.

Magda MołekOdejście Mołek z TVN-u było zaskoczeniem. Teraz dziennikarka tłumaczy, dlaczego to zrobiła

Elżbieta to kolejna rolniczka, która może pochwalić się luksusowym domem, urządzonym niemal w stylu pałacowym. Eleganckie meble i dodatki, dużo przestrzeni oraz obszerny ogród.

Kto przejdzie dalej, dowiemy się w premierowych odcinkach "Rolnika szuka żony" we wrześniu. Wtedy też okaże się, kto cieszy się największym zainteresowaniem i otrzymał najwięcej listów. A zdjęcia posiadłości rolników i rolniczek znajdziecie w naszej galerii!