"Milionerzy". Uczestnik odpadł już na pierwszym pytaniu. Myślał, że zna poprawną odpowiedź

W 446. odcinku dziewiątego sezonu "Milionerów" uczestnik odpadł z gry już po usłyszeniu pierwszego pytania. Myślał, że zna powiedzenie zaczynające się na "Pilnuj swego nosa...".

"Milionerzy" pojawili się na antenie TVN z dziewiątym sezonem, prowadzonym standardowo przez Huberta Urbańskiego. Niestandardowa jest natomiast sytuacja związana z pandemicznymi obostrzeniami, która stanowiła dla producentów programu wyzwanie. Od tej pory na widowni nikt już nie zasiada, a pytanie do publiczności zastąpione zostało kołem ratunkowym, umożliwiającym uczestnikom zamianę pytania na inne. 

'Milionerzy'. Fil a fil to? Na tym pytaniu uczestnik zakończył grę"Milionerzy". Fil a fil to? Uczestnik przez to pytanie odpadł z programu

"Milionerzy". Pytanie z programu

Maciej Woźnica z Warszawy, z wykształcenia jest prawnikiem i historykiem, a obecnie zajmuje się doradztwem podatkowym dla zagranicznych firm. Uczestnik doskonale znał zasady gry o milion złotych i był gotowy, by zdobyć wielkie pieniądze. Pierwsze pytanie okazało się jednak pułapką.

"Milionerzy". Dokończ powiedzenie: Pilnuj swego nosa...

  • A. nie cudzego prosa
  • B. bo cię utnie osa
  • C. docenią to niebiosa
  • D. lepiej zjedz gyrosa

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie z programu

Prowadzący od razu po przeczytaniu pytania zapytał uczestnika, czy zna wspomniane wcześniej powiedzenie. 

Tak, myślę, że znam - odparł roześmiany uczestnik.

Bez głębszych rozważań i odrzucania odpowiedzi po kolei, uczestnik poprosił prowadzącego o zaznaczenie odpowiedzi B - bo cię utnie nosa. Hubert Urbański przeczytał uczestnikowi, jak powinno brzmieć powiedzenie w całości. Poprawną odpowiedzią okazała się odpowiedź A - nie cudzego prosa. Nastała chwila ciszy. Zszokowany i zawiedziony uczestnik nie odezwał się aż do momentu opuszczenia fotela gracza. Zakończył grę bez odpowiedzi na pierwsze pytanie i nie zarobił w programie dosłownie nic.

Zobacz wideo Maffashion, Kubicka, Lipka i inni w sieci. Gwiazdy komentują artykuły na swój temat