"Hotel Paradise". Michał i Ola znali się przed programem. Co na to TVN? Zapytaliśmy [PLOTEK EXCLUSIVE]

Stacja TVN odniosła się do doniesień na temat Oli i Michała z "Hotelu Paradise". Internauci nie kryli zaskoczenia, gdy dowiedzieli się, że ci znali się przed programem. Co więcej - wszystko wcześniej zaplanowali.

Stacja TVN odniosła się do sytuacji z udziałem Michała i Oli w "Hotelu Paradise". Widzowie nie kryli oburzenia faktem, że produkcja pozwoliła na to, by uczestnicy wcześniej zaplanowali swój udział w programie. 

'Hotel Paradise'. Kim jest Michał?"Hotel Paradise". Nowy uczestnik sporo namiesza. Kim jest Michał?

TVN komentuje aferę w "Hotelu Paradise"

Stacja TVN skomentowała doniesienia na temat znajomości Michała i Oli z "Hotelu Paradise". Jeszcze przed wejściem do programu zaplanowali, że będą udawać nieznajomych. Dziewczyna była na wyspie od początku, a jej kolega dołączył dopiero teraz, o czym przekonali się już widzowie. Ola mówiła jednak Luizie, że owszem, zna się z Michałem, ale on jest jedynie kolegą jej brata.

Zobacz też: "Hotel Paradise". Ola wiedziała, kto ma dołączyć do programu: Jak on nie przyleci, to ja out

Gdy jednak chłopak wszedł do hotelu, Ola już kilka godzin później zaczęła się z nim całować i przytulać, co może wskazywać na większą zażyłość niż wspomniane koleżeństwo. Zapytaliśmy TVN o to, dlaczego taka sytuacja miała miejsce.

Hotel Paradise to format typu reality show. Wszystkie wydarzenia są pokazywane i komentowane na bieżąco w programie, dlatego zapraszamy do oglądania odcinków, w których również sytuacja Oli i Michała zostanie wyjaśniona - czytamy.

Cóż, pozostaje tylko czekać na kolejne odcinki. Trudno jednak wytłumaczyć to, że Ola wiedziała, kiedy Michał zjawi się w programie. To tylko kilka komentarzy oburzonych tą sytuacją internautów. 

Szkoda, że produkcja do tego dopuściła.
Przecież oni są para od chyba półtorej roku. Jej brat wrzucał z nią i z nim zdjęcia przez całe ubiegłe wakacje. Ona również ciągle wrzucała z nim zdjęcia z knajp, kajaków i innych wyjazdów. A poznali się na basenie. Powinni zostać wyrzuceni z programu i zapłacić karę.
Niedługo rodzinami będą ich tam przyjmować.

'Hotel Paradise'. Kolega Oli właśnie pojawił się w programie"Hotel Paradise". Fani mieli rację! Na wyspę przyleciał znajomy Oli. Czy w końcu znajdzie stałą parę?

Myślicie, że kolejne odcinki faktycznie wyjaśnią, o co w tym wszystkim chodzi?

Zobacz wideo Marietta z Hotel Paradise mówi o swojej diecie