"Hotel Paradise". Ola wiedziała, kto ma dołączyć do programu: Jak on nie przyleci, to ja out

Podejrzenia fanów "Hotelu Paradise" właśnie się potwierdziły. Ola wiedziała, że do programu miał dołączyć jej kolega.

Podejrzenia i spekulacje fanów "Hotelu Paradise" właśnie się potwierdziły. Ola wiedziała, kto dołączy do programu. Od początku oczekiwała na kolegę, który miał zagwarantować jej bezpieczną pozycję w programie. Nie przyleciał. 

"Hotel Paradise". Ola oczekiwała na pojawianie się w programie jej kolegi

Widzowie na facebookowej grupie "Hotel Paradise Extra" wraz z pojawieniem się w programie Mariusza, zaczęli spekulować, że podobno do willi miał dołączyć uczestnik, który wcześniej był związany z Olą. Para miała nawet wspólne zdjęcia na Instagramie sprzed czasów produkcji. Jakiś czas temu dostrzegliśmy, że niejakiego Michała w tej aplikacji obserwuje Ola, Basia i Krystian. W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" Ola zdradziła, że coś wie na ten temat. Oczekiwała na pojawienie się kolegi już zbyt długo. Wiadomość próbowała dyskretnie przekazać Luizie, pisząc palcem po poduszce. 

Kiedy twój kolega miał tu przyjść? - dopytywała Luiza.
Dwunastego miał bilet. No i gdzie on k***a jest? Nie ma go, a dzisiaj jest dwudziesty. Nie wiem, o co chodzi - mówiła Ola.

Uczestniczka wyznała również, że jej kolega jest idealny i planuje być z nim w parze. Martwiła się, że nadal nie zawitał w programie. Wiedziała, że jest on dla niej jedynym ratunkiem. 

Jak on nie przyleci, to ja out, bo ja bez niego się nie utrzymam - dodała.

Właśnie cała Polska zrozumiała, dlaczego Ola do tej pory nie była zainteresowana budowaniem prawdziwych relacji w programie, a każdego z męskiego grona uczestników trzymała na dystans. Czy długo oczekiwany przez nią kolega pojawi się w programie?

Zobacz wideo Marietta z Hotel Paradise mówi o swojej diecie
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.