"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi zarzuciła uczestnikom brak ogłady. "Są momenty, które wymagają powagi"

Klaudia El Dursi ostro zareagowała na zachowanie uczestników "Hotelu Paradise". Zwróciła im uwagę i poprosiła o więcej powagi i zrozumienia.

We wtorkowym odcinku "Hotelu Paradise" uczestników czekało rajskie rozdanie. Wybierali, z kim chcą być dalej w parze, a jedna osoba musiała opuścić wyspę. Doszło do sytuacji, która zaskoczyła wszystkich, łącznie z samą prowadzącą. Klaudia El Dursi była zniesmaczona reakcjami uczestników po nagłym zwrocie akcji. 

Hotel Paradise"Hotel Paradise". Krystian chce się zemścić za wyrzucenie Basi

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" pouczała ekipę

Na rajskim rozdaniu w "Hotelu Paradise" Kamil wybrał Olę, mimo że powiedział wszystkim, łącznie z nią samą, że sparuje się z Karoliną. Pod wpływem chwili podjął inną decyzję, która spotkała się z entuzjastyczną reakcją ekipy. Luiza, Bibi, Marcin i Natalia zaczęli się śmiać w momencie, w którym jasne stało się to, że Ola zostanie w programie, a Karolina zaraz opuści wyspę. Wyeliminowana uczestniczka stanęła u boku prowadzącej, która informowała ją, że ma 15 minut na pożegnanie. W tym czasie uczestnicy chichotali i wzajemnie się do siebie uśmiechali. Klaudia El Dursi zdecydowała się zwrócić uwagę Marcinowi.

Ja wiem, że wam jest wesoło, ale byłaby inna sytuacja, gdybyś ty tutaj stał Marcin - powiedziała matczynym tonem prowadząca.

Gdy zasmucona Karolina udała się do pokoju i pakowała walizki, Klaudia jeszcze raz zabrała głos.

Możecie się śmiać do woli, ale są takie momenty, które wymagają powagi, zrozumienia, szacunku do drugiego człowieka - dodała po odejściu Karoliny. 

I my całkowicie się z nią zgadzamy. Widzowie również chwalili jej zachowanie.

Cieszę się, że Klaudia zwróciła uwagę uczestnikom na ich obrzydliwe zachowanie...
Zachowanie większości uczestników godne pożałowania... Wstyd.
Słowa Klaudii na koniec trafione w punkt.

'Hotel Paradise'. Do willi wkracza nowa uczestniczka. Ola i Luiza mogą się czuć zagrożone"Hotel Paradise". Do willi weszła nowa uczestniczka. Ola i Luiza są zagrożone

Klaudia powinna się wtrącać? 

Zobacz też: "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi wyrzuciła uczestników z hotelu. Co się stało?

Zobacz wideo Klaudia El Dursi chciała oddać krew jak ozdrowieniec. "Nie kwalifikuję się"
Więcej o: