"Hotel Paradise". Sara i Kamil wytypowali, kto opuści program. Padły ostre słowa

Nowi uczestnicy "Hotelu Paradise" dostali szansę wybrania dwóch osób, które według nich powinny wrócić do domu. Kamil wytypował Simona, chcąc odbić Bibi, a Sara... swojego partnera.

W ostatnich odcinkach "Hotelu Paradise" dołączyło dwóch uczestników. Sparowana od razu po wejściu do willi z Maurycym Sara oraz będący w sypialni z Natalią Kamil. W programie zaczęło robić się gorąco, bo nowi wyspiarze mieli możliwość wytypowania dwóch osób, które według nich powinny opuścić Zanzibar.

'Hotel Paradise'Do "Hotelu Paradise" wszedł przyjaciel innego uczestnika. Rozbił parę!

"Hotel Paradise". Kamil napiera na Natalię podczas Pandory

Podczas Pandory padło pytanie do Natalii, czy widzi siebie w parze z Kamilem. Uczestniczka mocno się zawahała.

O kurczę... Gdyby nie Marcin, to może mogłabym to brać pod uwagę. I gdybyś wszedł inaczej. Po prostu od razu poczułam, że coś grasz, nie jesteś sobą. Coś jest nie tak - mówiła.

Chwilę później podobne pytanie dostał Kamil.

Z Natalią poczułem taką swobodę, dobry vibe, coś wspólnego. Czułem, że jest bliskość pewnego rodzaju i no połączenie. Mógłbym coś stworzyć z Natalią, ale nie wybieram tego - dodał wyspiarz.

Maurycy został zapytany, którą z dziewczyn woli - Luizę czy Sarę. Wyznał, że jego chemia z Sarą wygasła i chciałby powrócić do pary z Luizą. Basia dopytała, dlaczego w takim razie tak chętnie przytula nową w programie uczestniczkę. Maurycy wytłumaczył się tym, że faktycznie liczył z Sarą na coś więcej. Po tym, co usłyszała na Pandorze i wypowiedzi Maurycego, Sara zdecydowała się zrobić na Rajskim Rozdaniu samobójczą akcję. 

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Pierwsze Rajskie Rozdanie. Kornelia zdecydowała, kto odpada

Ja po prostu sobie robię tutaj k***a misję samobójczą i ch*j. Taka jest prawda. Podejdę do takiej osoby, która mnie k***a nie wybierze i tyle. Ja spi******m. Słuchaj, nie przyszła jeszcze taka osoba, która by mi tutaj pasowała. Ja po prostu bardzo was lubię i chcę być w ch*j fair w stosunku do was - mówiła Sara.

"Hotel Paradise". Sara i Kamil wytypowali, kto opuści program

Zanim doszło do Rajskiego rozdania, nowi w hotelu przy obecności Klaudii El Dursi musieli wytypować, kto według nich powinien opuścić willę. Kamil początkowo wybrał Maurycego, stwierdził jednak, że da mu drugą szansę i wybrał kogoś innego. 

Osobą, która ma ten raj u siebie jest Simon, bo mieszkasz we wspaniałym miejscu. Słońce, palmy i tak dalej. I po prostu chciałbym, żeby inni też skosztowali tego życia - mówił.

'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Ania jednak nie udawała i zakochała się w Macie?

Kamil wyznał, że wyrzucenie Simona z programu to jedyna opcja, która pozwoli mu nawiązać bliższą relację z Bibi. Tymczasem Sara do opuszczenia hotelu zdecydowała się wytypować swojego partnera, Maurycego. 

Uważam, że pewne rzeczy powinny być oparte na zaufaniu. Ja tego zaufania i wsparcia nie czułam - mówiła.

Maurycy i Simon byli zagrożeni. Ostateczna decyzja i wybór jednego uczestnika, który wróci do domu, należał do reszty wyspiarzy. Simona do odpadnięcia wytypowała Luiza, a Maurycego Marcin, Sara, Krystian, Basia, Ola, Krzysztof, Bibi, Natalia i ku zaskoczeniu wszystkich... Kamil, który wcześniej wytypował Simona. Maurycy ze względu na znacznie większą liczbę głosów musiał opuścić program. Przy wyjściu z hotelu czekał na niego list. Na kartce miał zapisać imię dziewczyny, której chciałby podarować immunitet. 

Zobacz wideo Marietta z Hotel Paradise mówi o swojej diecie

Viola 'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Viola ma nowego chłopaka. Związek z Adamem odszedł w zapomnienie