"Hotel Paradise". Strategia Oli zadziałała. Nie jest już singielką: Kornelia strzeż się. Do programu dołączyli też nowi uczestnicy

Ola zapowiedziała, że nie będzie singielką i zaplanowała odbić Krystiana. Misja się powiodła, ale na horyzoncie czai się zainteresowana wyspiarzem Basia: Krystian mnie w dalszym ciągu kręci.

Trzeci sezon "Hotelu Paradise" rozpoczął się manipulacją i intrygami. Singielka Ola zapowiedziała, że nie planuje nią dłużej pozostać. Zaplanowała odbić Krystiana sparowanej z nim Kornelii. Jako singielka miała pewne przywileje. Klaudia El Dursi pozwoliła jej dołączyć do jednej z par. Wyspiarka wykorzystała swoją szansę, jednak na horyzoncie wciąż pozostaje czająca się na Krystiana Basia.

'Hotel Paradise'. Luiza i Ola snują intrygę. Singielka planuje odbić Krystiana"Hotel Paradise". Luiza i Ola snują intrygę. Singielka planuje odbić Krystiana

"Hotel Paradise". Strategia Oli zadziałała. Nie jest już singielką: Kornelia strzeż się

Ola dostała możliwość przyłączenia się do jednej z wybranych przez siebie par. Zgodnie z planem dołączyła do Krystiana i Kornelii. Zainteresowana wyspiarzem Basia zdecydowała się na poważną rozmowę i wyznała, że jej się podoba. Jego dylemat między nią a Olą nadal trwa.

Basia mi się chyba bardziej podoba z charakteru, a Ola z wyglądu. Ale Ola jest bezpieczniejsza, jeśli chodzi o najbliższe dni, ewentualnie tygodnie - wyznał Krystian.

Ola, Kornelia i Krystian po nocy spędzonej w jednym łóżku i wspólnym śniadaniu, dostali możliwość wybrania się na wspólną randkę. Ola wiedziała, że jeśli chce odbić chłopaka, musi rozegrać to dobrze.

Bogusia i Simon z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Simon przyznał, że zdradził. Reakcja jego partnerki bezcenna

Mam potrójną randkę, więc ja muszę być ta lepsza, więc wiesz... Kornelia strzeż się, Aleksandra nadchodzi. 

Po wspólnej nauce serfowania Krystian otrzymał list i musiał podjąć trudną decyzję, którą z dziewczyn wybierze. Jak widać strategia Oli była skuteczna, bo wybrał właśnie ją. 

No nie wiem jakoś Ola mnie tak no kręci bardziej, jest taka no trochę walnięta i szurnięta, jak ja - wyjaśnił Kornelii.

"Hotel Paradise". Do raju dołączyli nowi uczestnicy

Kornelia długo nie pozostała singielką, bo jeszcze podczas pobytu na plaży prowadząca zaskoczyła ją dwoma nowymi uczestnikami - Krzysiem i Sebastianem. Kornelia spędziła z nimi czas na degustowaniu lokalnych przysmaków.

Ola z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Ola trafi pierwsza do "singielni". Dla widzów to nie zaskoczenie

Oboje są przystojni i fajni i sympatyczni, natomiast i fizycznie i pod względem podejścia i charakteru na razie bardziej do mnie przemawia Krzysiek - wyjawiła.

Po intensywnym dniu pełnym niespodzianek przyszła pora na pierwszą Puszkę Pandory. Basia została zapytana, czy nadal jest zainteresowana Krystianem. 

Jak najbardziej Krystian mnie w ciągu dalszym kręci, myślę, że o tym wie. Aczkolwiek mniej ze sobą rozmawiamy mimo wszystko. Nie wiadomo dlaczego w zasadzie - zażartowała, zerkając na Olę.

Konkurentka nie była zadowolona z tego, co usłyszała.

Ja nie oddam - odburknęła.

Walka o Krystiana zaczyna być coraz bardziej zacięta.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi chciała oddać krew jak ozdrowieniec. "Nie kwalifikuję się"

Basia z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Basia miała wypadek i złamała kręgosłup. Chłopak ją zostawił