Łukasz z "Rolnik szuka żony" obejrzał "Hotel Paradise". Ocenia bezwzględnie: Zero konkurencji

Łukasz Sędrowski, znany z programu "Rolnik szuka żony" skomentował pierwsze odcinki nowego sezonu "Hotelu Paradise". Nie zostawił na show suchej nitki.

Co łączy programy "Rolnik szuka żony" i "Hotel Paradise"? W obu z nich uczestnicy próbują znaleźć miłość, choć robią to na różne sposoby. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby jeden z uczestników wyraził swoją opinię na temat show konkurencji. Tak właśnie zrobił Łukasz i - choć wystarczyło mu zaledwie kilka słów - dosadnie podsumował program TVN7.

Oliwia z programu 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Oliwia ze "ŚOPW" po ogłoszeniu rozwodu zniknęła z mediów. Teraz wróciła

Łukasz Sędrowski krytycznie o "Hotelu Paradise"

"Hotel Paradise" ruszył z nowym, trzecim sezonem w miniony poniedziałek. Show dopiero się rozkręca - uczestnicy jeszcze nie zdążyli się dobrze poznać, choć już dobrali się w pary. Choć mogłoby się wydawać, że ciężko po jednym dniu emisji ocenić cały program, to jednak Łukasz z "Rolnika" nie miał z tym większego problemu.

Sędrowski jest aktywny w mediach społecznościowych. Jest także fanem nowych edycji "Rolnik szuka żony". Śledzi także inne programy tego typu. Ostatnio zdradził się, że ogląda również "Hotel Paradise" i nie omieszkał skomentować swoich wrażeń po pierwszym odcinku.

Cieniutko. Zero konkurencji do RSŻ - napisał na jednym z portali.

Jak widać, Łukasz pozostaje wiernym fanem programu "Rolnik szuka żony", a produkcja TVN nie przypadła mu do gustu. W środę o 20:30 zostanie wyemitowany trzeci odcinek "Hotelu Paradise". Tym razem, trzecia już edycja rozgrywa się na wyspie Zanzibar. A Wy, który program wolicie?

Książę FilipKsiążę Filip nadal jest w szpitalu. Jego pobyt znacznie się przedłużył. Co mu dolega?

Łukasz Sędrowski w "Rolnik szuka żony"

Znany z piątej edycji "Rolnika" Łukasz Sędrowski cieszył się popularnością jeszcze długo po zakończeniu emisji programu. Widzowie zapamiętali go przede wszystkim z tego, jak potraktował jedną z kobiet biorących udział w show. Rolnik nagle zerwał z nią kontakt, co nie było eleganckim zagraniem. Następnie związał się z jedną z uczestniczek, jednak związek okazał się burzliwy i nie przetrwał próby czasu.

Zobacz wideo Artur, zwycięzca drugiej edycji "Hotelu Paradise" u Plotka
Więcej o: