"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga tłumaczy się z żywiołowego zachowania podczas ceremonii. "Hehe, nie ćpałam"

Iga Śmiechowicz kolejny raz zabrała głos i odniosła się do komentarzy na swój temat. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wytłumaczyła się ze swojego zachowania podczas ceremonii.

Kilka dni temu widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" doczekali się odcinka, w którym pokazano śluby uczestników. Wywołało to niemałe emocje. Na facebookowym profilu programu nie brakuje komentarzy, że dwie pary (Iga i Karol, a także Iza i Kamil) są źle dobrane. To nie wszystko. Widzowie zwrócili też uwagę na zachowanie Igi podczas ceremonii. Twierdzili, że była wyjątkowo gadatliwa i rozchichotana, nie zachowywała się poważnie nawet w czasie pierwszego tańca.

Ślub od pierwszego wejrzeniaEkspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o dobraniu par [PLOTEK EXCLUSIVE]

Zobacz wideo Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli drugi ślub

Iga Śmiechowicz o zachowaniu na ślubie

Niedługo po starcie programu Iga musiała zmierzyć się z hejtem. Internauci krytykowali jej wygląd, a także rzekomo rozpowiadali kłamstwa na jej temat. W związku z tym uczestniczka piątej edycji zabrała głos i odparła ataki. Jak zaznaczyła w swoim ostatnim wpisie na Instagramie, nie dodaje zdjęć z programu, bo "chce się od tego odciąć". Dodała również, że nie będzie dementować nieprawdziwych informacji pojawiających się na jej temat, bo "ma dość". 

Pod jej wpisem pojawiły się głosy wsparcia i Iga na niektóre z nich odpisywała. Przy okazji, w jednym z komentarzy, postanowiła odnieść się do swojego zachowania podczas ślubu z Karolem.

Hehe, nie ćpałam. Dużo gadam, cała ja, ale ktoś musi, no - napisała.

Też uważacie, że dziwnie się zachowywała?

 

Iga Śmiechowicz o zachowaniu na ślubieIga Śmiechowicz o zachowaniu na ślubie Instagram/iga_smiechowicz

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!