"Sanatorium miłości". Halina zmieniła fryzurę z finału. "Jestem zadowolona"

Halina z "Sanatorium miłości" w TVP ma nową fryzurę. Tym razem oddała się w ręce stylistki z rodzinnych stron i - jak sama przyznaje - ta zmiana to strzał w dziesiątkę.

Sympatyczna Halina z "Sanatorium miłości" w TVP przyznała w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim", że po zakończeniu nagrań do programu udała się do fryzjera. Obecnie ma blond włosy, które modnie zaczesuje do tyłu.

Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną

'Sanatorium miłości'"Sanatorium miłości". Miała być przyjaźń na zawsze, dziś nie mają ze sobą kontaktu

Halina z "Sanatorium miłości" zmieniła fryzurę 

Halina z "Sanatorium miłości" w TVP w finale została uznana za jedną z najbardziej lubianych emerytek tej edycji i otrzymała tytuł królowej turnusu. Styliści przygotowali ją do wielkiej gali - zajęli się strojem i fryzurą. Niestety, coś nie wyszło. Zaprezentowała się wtedy w błyszczącej stylizacji i specyficznej opasce z kokardą, którą widzowie okrzyknęli "modową wpadką". Wygląda na to, że sama Halina z "Sanatorium miłości" także nie była zadowolona ze swojej przemiany. Nie pokazała, że coś jej nie pasuje, jednak wizyta u fryzjera po zakończeniu nagrań do programu mówi sama za siebie. Jak przyznała w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim", tym razem oddała się w sprawdzone ręce siostry synowej. 

Jestem zadowolona z fryzury! Zrobiła mi ją Ania, siostra mojej synowej - powiedziała Halina w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim".

Trzeba przyznać, że faktycznie nowe uczesanie i kolor bardzo dobrze wpłynęły na wygląd Haliny - idealnie oddały jej charakter, energiczne i młodzieńcze podejście do życia. Na podstawie komentarza możemy wywnioskować, że ta metamorfoza bardzo jej się podoba, a my się pod tym podpisujemy - bardzo jej do twarzy.

'Sanatorium miłości'. Ile zarabiają uczestnicy?"Sanatorium miłości". Ile zarabiają uczestnicy programu?

Zobacz też: "Sanatorium miłości". Tego nie było w finałowym odcinku. Emerytki pląsały na parkiecie w rytmie latynoskiej muzyki