"Sanatorium miłości". Miała być przyjaźń na zawsze, dziś nie mają ze sobą kontaktu. Halinka gorzko o relacji z Jadzią

"Sanatorium miłości". Do mediów dotarły informacje dotyczące relacji między Haliną a Jadwigą, które zaprzyjaźniły się na planie programu. Choć wtedy zapewniały, że będą utrzymywać kontakt po zakończeniu nagrań, to stało się inaczej.

W niedzielę 7 marca został wyemitowany ostatni odcinek trzeciej edycji "Sanatorium miłości". Niektórzy uważają, że był to najciekawszy sezon. Jego zakończenie nieco różniło się od pozostałych - wybrano aż dwie królowe turnusu, którymi zostały Halinka i Jadzia. Kuracjuszki zyskały sporą sympatię wśród kolegów z planu, a ta pierwsza podbiła także serca widzów. Panie mieszkały razem w pokoju, co sprzyjało budowaniu ich więzi.

Zobacz wideo To zdaniem widzów najciekawsza edycja

"Sanatorium miłości". Przyjaźń Halinki i Jadzi nie przetrwała

Seniorki podczas nagrań często podkreślały, że stały się sobie bliskie. Wzruszały się, kiedy drugiej przydarzyło się coś dobrego, wspierały się podczas intymnych zwierzeń, do których dochodziło podczas spotkań z prowadzącą, Martą Manowską. Choć zapewniały, że będą kontynuować znajomość po zakończeniu nagrań, to stało się inaczej. Kilka miesięcy po pobycie w Ustroniu, gdzie był kręcony program, Halinka w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim" zdradziła szczegóły:

Jakoś kontakt się urwał. A myślałam, że przyjedzie do mnie na tydzień... - wyznała ze smutkiem.

Nie wiadomo jednak, co przyczyniło się do tego, że panie nie utrzymują kontaktu.

'Sanatorium miłości'. Ile zarabiają uczestnicy?"Sanatorium miłości". Ile zarabiają uczestnicy programu?

Mimo to może liczyć na innych uczestników. Okazuje się, że jej znajomość z Wieśkiem, z którym się zaprzyjaźniła, trwa nadal:

Mam cały czas kontakt z Anią, Andrzejem, Edkiem i Wieśkiem. Utrzymywałam też kontakt z Teresą ze Zgierza, ale teraz wyjechała do Kanady, pozamykać swoje sprawy. Gdy wróci, mamy jechać razem do Ani - opowiedziała.

Władysław Balicki z 'Sanatorium miłości'Władysław z "Sanatorium miłości" się żeni! Miłość znalazł poza programem

Niektórzy fani programu wspierają Halinkę i uważają, że nie ma czego żałować. Wielu z nich nie ma najlepszego zdania o Jadzi, która jak pamiętamy, okropnie potraktowała Władka i podczas jednego z zadań wykrzyczała mu, co myśli o jego zachowaniu w stosunku do niej.