• Link został skopiowany

"Hotel Paradise". Luiza i Ola snują intrygę. Singielka planuje odbić Krystiana

Za nami drugi odcinek "Hotelu Paradise". Uczestnicy dobrali się w pary, ale signielka Ola nie czuje się dobrze w swojej roli. Manipulując Basią, pragnie zyskać Krystiana.
'Hotel Paradise'. Luiza i Ola snują intrygę. Singielka planuje odbić Krystiana
Screen z programu: Player.pl

"Hotel Paradise" emitowany na antenie TVN7 ruszył z trzecim sezonem. Po raz kolejny uczestnicy spędzają czas w willi na Zanzibarze i dobierają się w pary pod okiem prowadzącej Klaudii El Dursi. W drugim odcinku uczestnicy dobrali się w pary podczas zabawy polegającej na dopasowywaniu kandydatów w oparciu o zdjęcia z dzieciństwa. Nie każdy jest jednak zadowolony z wyboru. Dziewczyny zaczęły snuć intrygi. Singielka Ola planuje przejąć Krystiana.

"Hotel Paradise". Krystian nie jest zadowolony z bycia z Kornelią

Uczestnicy nie do końca mieli wpływ na swoje wybory i nie wszyscy byli z nich zadowoleni. Krystian prędko wyznał, że nie jest zainteresowany sparowaną z nim Kornelią.

Mi się wydaje, że ona kompletnie nie pasuje do mnie. Ona jest za spokojna, jest tutaj najcichsza.

 Krystian potwierdził podczas wieczornej rozmowy z kolegami wyznał, że bardziej ciągnie go do Oli.

Kornelia nie jest niestety kompletnie mój typ urody. Ola jest dobra wariatka, podoba mi się z wyglądu strasznie. Może jej po prostu nie poznałem jeszcze dobrze. Mnie Ola kręci i też jest z Warszawy.

Krystian obawiał się jednak, że jak do programu wkroczy nowy uczestnik, to Ola go dla niego zostawi. Stwierdził, że Kornelia jest za to wytrwała jak rzep i w jej przypadku nie ma żadnych obaw.

"Hotel Paradise". Luiza i Ola snują intrygę. Singielka planuje odbić Krystiana

Luiza i Ola zaczęły planować, jak rozegrają Rajskie Rozdanie. Luiza była przekonana, że Kornelia podejdzie do Szymona. Stwierdziła, że ona zostanie z Marcinem, bo go polubiła. Dziewczyny obawiały się jednak tego, jak zachowa się Basia. Nie wiedziały, czy zostanie z Dawidem, czy podejdzie do Krystiana.

Jak będzie taka sytuacja, że ona będzie pierwsza podchodzić na Rajskim Rozdaniu i podejdzie do Krystiana, to ty musisz do Dawida, bo Krystian ją wybierze, a nie ciebie.

Ola miała dość bycia singielką i zdecydowała się wziąć Basię na poważną rozmowę. Gotowa do manipulacji zapytała, którego z chłopaków by wybrała. Basia nie była pewna.

No to po prostu pomyśl nad tym. Widzę po tobie, że myślisz, bo cały czas się patrzysz na jednego i na drugiego.

Ola podjęła strategię zachęcania Basi do wyboru Krystiana, żeby podczas Rajskiego Rozdania móc podejść do Dawida i nie być dłużej singielką. Mówiła, że widzi, w jaki sposób on na nią patrzy, a potem do poparcia swoich argumentów zachęciła pozostałe dziewczyny.

Szczerze, to od razu widać, że to jest taka iskierka w oku w twoją stronę - dodała Luiza.

Potem dziewczyny ruszyły na podboje do Krystiana, który wyznał, że widzi, że Basia i Dawid mają dobry kontakt, którego nie chciałby zepsuć. Mógłby się za to sparować z Olą, bo obie podobają mu się fizycznie. 

Ciekawe, jak potoczy się Rajskie Rozdanie...

Zobacz wideo Marietta z Hotel Paradise mówi o swojej diecie
Więcej o: