Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony" nie chcieli wziąć udziału w "Dance Dance Dance". Jedna rzecz pomogła im zmienić zdanie

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" przyznali, że obawiali się udziału w "Dance Dance Dance" w TVP. Przekalkulowali plusy i minusy i doszli do pewnych wniosków.

Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony" zdradzili, jak zareagowali na propozycję udziału w "Dance Dance Dance" w TVP. Okazało się, że nie byli przekonani i dopiero po głębszej analizie doszli do wniosku, że podejmą to wyzwanie.

Marta i Paweł o udziale w "Dance Dance Dance" w TVP

Marta i Paweł są jedną z par, które w marcu zobaczymy w "Dance Dance Dance". Poznali się w programie "Rolnik szuka żony" i od tego czasu są niemal nierozłączni. No, prawie. Mieszkają oddzielnie, ale patrząc na częstotliwość wspólnych postów, można odnieść wrażenie, że spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Wiadomo, że nasiliło się to szczególnie teraz, gdy obydwoje biorą udział w programie i uczęszczają na treningi. W rozmowie z reporterem "Pytania na śniadanie" opowiedzieli o tym, jak obecnie wygląda ich codzienność. Marta zdradziła, że musiała wziąć wolne w pracy.

Musiałam wziąć urlop taki normalny, potem bezpłatny. Do momentu aż będę w programie to dziewczyny czekają, kibicują, a potem wracam normalnie do siebie do pracy - powiedziała.

Mimo że teraz para entuzjastycznie podchodzi do udziału w programie, na początku mocno się wahali. Musieli przekalkulować wszystkie za i przeciw, zanim ostatecznie podjęli decyzję.

Ja byłem za na początku, a później Marta wybiła mi z głowy ten pomysł. Przemyśleliśmy to wszystko, taka szansa...- zdradził Paweł.
I wyszło więcej za niż przeciw. Już tak na spokojnie przeanalizowaliśmy, że to super przygoda, do odważnych świat należy - dodała Marta.

Przypomnijmy, że w programie zobaczymy także osoby takie jak: Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak, Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Ola Nowak i Damian Kordas, Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy oraz Olga Łasak i Paweł Cieślak. Wiadomo, że nową parą prowadzących w "Dance Dance Dance" będzie Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska, a jurorami - Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola.

Myślicie, że Marta i Paweł poradzą sobie w programie? Trudno nie odnieść wrażenia, że jako jedni z nielicznych nie mają wielkiego doświadczenia w występach przed kamerami. 

Zobacz też: Marta z "Rolnik szuka żony" o "Dance Dance Dance": W mojej głowie siedzi mała sabotażystka, która mówi, że nie dam rady

Zobacz wideo Anna Mucha zalała się łzami w "Dance Dance Dance"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.