"Sanatorium miłości". Jadwiga przeprosi Władka za swoje zachowanie w kolejnym odcinku. Jak zareaguje emeryt?

W najbliższą niedzielę Jadwiga z "Sanatorium miłości" podejmie poważną decyzję związaną z relacją z Władysławem. Zdecyduje się go przeprosić po ostatniej ciężkiej rozmowie.

W "Sanatorium miłości" dojdzie do pojednania między Władysławem a Jadwigą. Okazuje się, że kolejny odcinek skupi się na wątku właśnie tych kuracjuszy. Koleżanka, która niezbyt delikatnie odrzuciła zaloty emeryta, zdecyduje się go przeprosić. Nie wiadomo jednak, jak on zareaguje na próbę naprawienia relacji.

"Sanatorium miłości": Jadwiga przeprosi Władysława

Jadwiga i Władek z "Sanatorium miłości" w TVP niemal od początku wpadli sobie w oko. Przynajmniej na to wskazywały zachowania emerytów. Chodzili razem na randki, uśmiechali się do siebie, obdarowywali prezentami. Okazało się jednak, że zabrakło "tego czegoś". Gdy Jadzia dostała od mężczyzny propozycję kolejnego spotkania, odmówiła. Potem podczas zajęć teatralnych odegrała scenkę, która nie wyglądała jak zabawa, a raczej jak wywlekanie osobistych przemyśleń na temat relacji z emerytem.

Doda pokazała odważne zdjęcia w bikini. 'Wiek można mieć dosłownie w d...' (zdjęcie ilustracyjne)Doda pokazała odważne zdjęcia w bikini. "Wiek można mieć dosłownie w d..."

Koledzy z "Sanatorium miłości" nie byli zachwyceni zachowaniem kobiety - krytykowali ją za brak taktu i klasy. Okazuje się jednak, że ona sama doszła do podobnych wniosków i zechciała przeprosić Władka. Tak przynajmniej wskazują doniesienia, które pojawiły się w "Telemagazynie". Emerytka zdecyduje się na szczerą rozmowę z seniorem. Nie wiadomo jednak, czy mężczyzna przyjmie jej przeprosiny. Z drugiej strony pojawia się myśl, że być może wymiana zdań między nimi sprawi, że Jadwiga zmieni podejście i da szansę Władkowi.

Edward i Krystyna z 'Sanatorium miłości'"Sanatorium miłości". Edward zaatakował Krystynę: Fantazjujesz jak dzidziuś

Tego dowiemy się w niedzielnym odcinku programu, który zostanie wyemitowany 14 lutego o 21.15 na antenie TVP1.

Zobacz też: "Sanatorium miłości". Uczestnicy musieli napisać listy do bliskich. Widzowie oburzeni: Robią z ludzkiej tragedii show

Zobacz wideo Marta Manowska o nowym "Sanatorium Miłości". Komentuje słowa Wiesi
Więcej o: