"Milionerzy". W drobny mak coś rozbijamy, a także...? Pozornie łatwe pytanie za 500 złotych. Potrzebna była pomoc publiczności

"Milionerzy". W powtórce 336. odcinka szóstego sezonu programu Hubert Urbański zadał pytanie o znane polskie powiedzenie. Czy uczestniczka znała poprawną odpowiedź?

Program "Milionerzy" od lat emitowany jest na antenie TVN-u i należy do najchętniej oglądanych teleturniejów w Polsce. Uczestnicy biorą udział w grze o milion złotych. Niestety, droga do wielkiej wygranej bywa okupiona trudem, a tylko nielicznym udaje się osiągnąć sukces. Należy poprawnie odpowiedzieć na dwanaście pytań, co dotychczas udało się tylko nielicznym. "Milionerów" możemy oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:55. W powtórce 336. odcinka szóstego sezonu Hubert Urbański zapytał panią Katarzynę o znane powiedzenie.

player.pl/programy-online"Milionerzy". Zawiłe pytanie o Tercet Egzotyczny. Uczestnikowi musiała doradzić mama

"Milionerzy". W drobny mak coś rozbijamy, a także:

  • A: "rozmieniamy bilon"
  • B: "zalewamy się"
  • C: "siedzimy cicho"
  • D: "nic nie mamy"

Katarzyna Dąbrowska z Krakowa, socjolożka i zapalona podróżniczka, przyjechała do programu, aby zdobyć pieniądze na swoje kolejne wyjazdy. Niestety, kłopot pojawił się już przy pierwszym pytaniu wartym zaledwie 500 złotych. 

player.pl/programy-online"Milionerzy". Które hasło wzbudziło kontrowersje przed wyborami parlamentarnymi w 2019 roku?

Pytanie za 500 nie należało do najłatwiejszych. Niezbędna była pomoc publiczności

Uczestniczka rozpoczęła grę, eliminując te odpowiedzi, które wydawały jej się najmniej prawdopodobne. Po wykluczeniu wariantów A "rozmieniamy bilon" oraz B "zalewamy się" wciąż nie potrafiła dokonać prawidłowego wyboru. Pani Katarzyna przyznała, że nigdy wcześniej nie miała styczności z tym powiedzeniem, dlatego boi się ryzykować już przy pierwszym pytaniu. Po chwili namysłu postanowiła więc skorzystać z pierwszego koła ratunkowego, którym była "pomoc publiczności". Najwięcej głosów uzyskała odpowiedź B "zalewamy się". Ten wariant zaznaczyło aż 65 proc. osób.

Pani Katarzyna postanowiła zaufać publiczności i zaznaczyć odpowiedź B "zalewamy się". Okazało się, że był to właściwy wybór, a uczestniczce udało się zdobyć 500 złotych. 

Zobacz wideo Ile czasu Joanna Przetakiewicz spędza na Instagramie? "Musiałbyś zapytać Rinke"
Więcej o: