"Rolnik szuka żony". Czy Marta Manowska będzie w nowym sezonie? Fani obawiają się zmiany prowadzącej. Wszystko przez jej wpis

TVP zapowiedziała, że w 2021 roku pojawi się nowy sezon "Rolnik szuka żony". Fani programu mają jednak wątpliwości, czy prowadzącą pozostanie Marta Manowska, która jasno wyraziła swoje zdanie w sprawie decyzji Trybunału Konstytucyjnego.

Władze TVP znalazły się w niekomfortowej sytuacji po tym, jak Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony" oficjalnie poparła protesty kobiet. Nie od dziś wiadomo, że wypowiedzi pracowników, które nie są zgodne z linią programową stacji, często skutkują problemami i konsekwencjami związanymi z zawieszeniem lub zakończeniem dalszej współpracy. 

"Rolnik szuka żony" widzowie obawiają się wymiany Marty Manowskiej

Marta Manowska z „Rolnik szuka żony” w październiku zabrała głos na temat decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Dziennikarka dosyć jasno wyraziła swoje zdanie i zdecydowała, że jest za możliwością podejmowania samodzielnych decyzji przez kobiety. Nie da się ukryć, że taki pogląd niekoniecznie mógł spodobać się władzom TVP. W licznych serwisach informacyjnych stacji pojawiała się krytyka protestów. 

Wszyscy wiemy, że to sprawa szersza, światopoglądowa. Czy wierzę w ewolucję czy w Boga, w racjonalizm i naukę, wyznaję wiarę i duchowość. Jestem człowiekiem. Mam sumienie. To ono jest sumą MOICH wyborów. Przez nie filtruję świat i innych ludzi. MOJE SUMIENIE. MÓJ WYBÓR - napisała wtedy Marta Manowska.

Już wtedy w komentarzach pojawiły się liczne słowa uznania, ale i krytyki względem Manowskiej. Internauci zastanawiali się, jak stacja zareaguje na jej wpis.

Chyba w TVPiS pomału zaczyna się dobra zmiana 
Komentarz i cytat w punkt! Ale obawiam się, że po tym wpisie może pani zacząć szukać nowej pracy - pisali pod postem obserwatorzy Manowskiej. 

Na grupie fanów "Rolnik szuka żony" na Facebooku również pojawiły się spore obawy dotyczące zmiany prowadzącej show.

Nie wyobrażam sobie programu bez Marty. Zwolnią panią, bo broni praw kobiet to stracą oglądalność i hejt poleci na nich. Dużo ludzi, którzy nie są za PiS ogląda program i powinni dziękować, że mają widzów i oglądalność.
Zauważyliście, że jakoś inaczej ją pokazują w tym sezonie? Tak ozięble.
Obstawiam Idę Nowakowską albo Danutę Holecką - pisali w komentarzach.

Na oficjalnej stronie "Rolnik szuka żony" pojawiła się już informacja, że można wysyłać zgłoszenia do kolejnej edycji programu. Jako że zazwyczaj, corocznie pojawiała się ona w okolicach świąt wielkanocnych, jest szansa, że i tym razem zobaczymy go w kwietniu 2021 roku. Ciekawe, czy z tą samą prowadzącą?

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Marta pochwaliła się metamorfozą, trzymając dłonie na brzuchu. Fanka pyta o ciążę. Odpowiedziała

Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.