"Rolnik szuka żony". Marta pochwaliła się metamorfozą, trzymając dłonie na brzuchu. Fanka pyta o ciążę. Odpowiedziała

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin podzieliła się na Instagramie nagraniem po metamorfozie, a jedna z fanek zapytała ją o ciążę. Wszystko przez jeden szczegół. Uczestniczka "Rolnika" odpowiedziała z dystansem.

"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to para znana z najnowszej edycji telewizyjnego show TVP. Nie jest tajemnicą, że oboje stali się ulubieńcami widzów, którzy chętnie śledzą ich dalsze poczynania w sieci.

Zobacz wideo Mateusz z "Rolnik szuka żony" zapuścił wąs i śpiewa do suszarki

Mimo że losy uczestników po programie nie są jeszcze oficjalnie znane, to jednak spora grupa fanów programu jest przekonana, że Marta i Paweł są nadal razem. W celu poznania prawdy o ich związku, internauci starają się trzymać rękę na pulsie i obserwują zakochanych w mediach społecznościowych.

"Rolnik szuka żony". Marta odpowiedziała na pytanie o ciążę

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" mają szansę nie tylko znaleźć miłość życia, ale też zdobyć popularność. Widzowie przywiązują się do nich i chętnie sprawdzają, co słychać u faworytów, którym kibicowali w czasie emisji.

Niedawno Marta podzieliła się z fanami nagraniem, na którym pokazała efekt swojej najnowszej metamorfozy. Jak wynika z opisu, uczestniczka znana z "Rolnika" wybrała się do profesjonalnej makijażystki.

Fajnie, kiedy kumpela jeszcze z czasów podstawówki zostaje (w mojej opinii) najlepszą makijażystką w Polsce. Kochana, uwierz w siebie, jesteś #thebest - czytamy w opisie.
 

Na nagraniu Marta trzyma swoje dłonie na brzuchu, co zaciekawiło jedną z internautek, która postanowiła zapytać wprost.

Jesteś w ciąży? - padło pytanie.

Na odpowiedź Marty nie trzeba było długo czekać. Od razu i z dystansem ucięła plotki:

Tak! Ale spożywczej - odpowiedziała. 

Fani uczestniczki "Rolnika" mogą być więc na razie spokojni. Marta aktualnie nie spodziewa się dziecka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.