"Top model". Powinna odpaść Maja? Fani są niezadowoleni. "Wiecznie ryczy, nie pracuje i się nie stara"

W ostatnim odcinku "Top model" uczestnicy wzięli udział w aż trzech sesjach. Widzowie są przekonani, że w żadnej z nich Maja nie poradziła sobie najlepiej, dlatego nie rozumieją, dlaczego to Łukasz, a nie ona, pożegnał się z programem.

Środowy odcinek "Top model" był naprawdę gorący - i to nie tylko za sprawą namiętnej sesji w łóżku. Wiele emocji wzbudziła też decyzja jury. Z programem pożegnał się lubiany Łukasz. Z werdyktem nie zgadzają się internauci, którzy twierdzą, że to Maja powinna znaleźć się na miejscu chłopaka.

"Top model" Maja pokazuje swoje niezadowolenie w kolejnym odcinku

W ostatnim odcinku "Top model" uczestnicy musieli zmierzyć się aż w trzech sesjach. Pierwsza z nich dotyczyła namiętnych ujęć w łóżku. Partnerami okazali się modele z poprzednich edycji programu. Rywalizacja wyraźnie była pełna dobrej zabawy, a pary świetnie się ze sobą zgrały. Najlepiej poradzili sobie Patrycja pozująca z Łukaszem Gromadzkim i Mariusz z Klaudią El Dursi.

'Top Model'"Top Model". Małgorzata Rozenek gwiazdą rodzinnej sesji. Była ostra: Nie widzę Cię jako modelki

Werdykt wyraźnie nie zadowolił Mai, która jest uznawana za jedną z najmniej sympatycznych osób w programie.

Widocznie jak została wybrana wyglądała najlepiej dla tej marki, ale nie zazdroszczę jej urody - skomentowała Maja.

Dziewczyna wydawała się nieszczególnie przejęta porażką, ale ostatecznie popłakała się i pokazała, że boli ją wygrana koleżanki.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek-Majdan w "Top Model" zdradziła, ile ma lat. "Różnie mówią, ale tak jest"

 Ja nie jestem piękna, dlatego nie wygrywam - powiedziała zapłakana.

Kolejna sesja dotyczyła zdjęć w obronie praw zwierząt. Maja standardowo nie była zachwycona tematem i nie potrafiła odnaleźć się na planie. Zwrócił się do niej sam Piróg.

Maja, dostajesz dla mnie opierdziel. Ja widzę, jakbyś Ty miała ochotę wyjść, to demotywuje też innych uczestników - powiedział Michał.
 

Małgorzata Rozenek, która oceniała modeli stwierdziła, że Maja najgorzej poradziła sobie z ostatnim zadaniem. Mimo licznych problemów z dziewczyną, ostatecznie to nie ona opuściła program. Odpadł Łukasz, który zazwyczaj wypadał o wiele lepiej, jednak według jury tym razem nie podołał.

"Top Model". To Maja powinna była odpaść z programu?

Zdanie Rozenek podzielili także fani, którzy przyglądali się dotychczasowej pracy Mai i wyraźnie nie rozumieli decyzji jury.

Największy wyjec programu nie umie wcielić się w wyjącego wilka. Porażka - płaczę, bo nie wygrała. Po co oni ja tam trzymają?
Zobacz wideo Gracja Kalibabka opowiada o swojej rodzinie
Jest najsłabsza od samego początku programu, ciągle narzeka i płacze, a mimo to prześlizguje się co odcinek. Jak?
Możecie zacząć brać pod uwagę sesje z całego tygodnia a nie tylko tą decydującą? Już mnie wkurza ta Majeczka. Wiecznie ryczy, swoje fochy pokazuje, nie pracuje i się nie stara... - pisali zirytowani fani.

Powinna odpaść?

Zobacz też: Małgorzata Rozenek ma sposób na młody wygląd. Dzień rozpoczyna od kawy z kolagenem