"Top Model". Małgorzata Rozenek gwiazdą rodzinnej sesji. Była ostra: Nie widzę Cię jako modelki. Kto odpadł?

Ósmy odcinek dziewiątek edycji "Top Model" za nami. Gośćmi specjalnymi byli Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Kto odpadł?

"Top Model". Kolejny dzień w domu modeli i modelek rozpoczął się od wizyty niespodziewanych gości. Do willi zawitali uczestnicy poprzednich edycji m.in.: Klaudia El Dursi, Jacob Kosel i Kasia Szklarczyk. Jak celebryci poradzili sobie na sesjach zdjęciowych?

Zobacz wideo https://www.plotek.pl/plotek/0,78882,398208420.html?tag=top+model

"Top Model" - relacja ósmego odcinka

Ex i aktualni uczestnicy szybko wyruszyli na pierwsze zadanie - sesję zdjęciową w parach. Prowadząca show "Hotel Paradise" została połączona z Mariuszem Jakubowskim.

Myślę, że nie mam problemu z kontaktem z kobietami. Rozmawiam z nimi, umiem żartować, a to kobiety sobie cenią - stwierdził 25-latek.

'Top Model''Top Model' screen TVN Player

Zadanie wygrała Patrycja i Mariusz.

Marcin nas dobrze dobrał. Narodziła się bliska więź. Hubert wychodził ciągle z inicjatywą - oceniła triumfatorka.
Nie jestem zazdrosny. Jestem szczęśliwy. Nie rozmawiamy zbyt długo... - ocenił Dominic, który widać, zadurza się w pięknej blondynce.

'Top Model''Top Model' screen TVN Player

Sen z powiek spędzał uczestnikom zły humor Majki. Modelka wyznała, że przy Patrycji nie czuje się zbyt atrakcyjna i boi się, że w przyszłości nie znajdzie pracy, bo zbyt wiele razy płakała.

Kobiety dziwnie na mnie patrzą. Tak już jest - stwierdziła Patrycja.

Produkcja postawiła w ósmym odcinku na same niespodzianki. Uczestnicy spotkali się ze swoimi bliskimi. Najszczęśliwsza była chyba Karolina, która wpadła w ramiona swojego ukochanego i syna. Była to jednak zapowiedź sesji rodzinnej, podczas której na planie gościli Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. "Perfekcyjna" i Joanna Krupa dogadywały się wyjątkowo dobrze. Panie zakopały topór wojenny po aferze z kosmetykami testowanymi na zwierzętach.

'Top Model''Top Model' screen TVN Player

"Top Model" - panel

Małgorzata Rozenek zachwyciła się zdjęciem Karoliny. Z celebrytką zgodził się Dawid Woliński. Radosławowi Majdanowi spodobało się z kolei zdjęcie Mateusza z mamą.

Masz urok łobuza. Twoje oczy grają. Bardzo podobał mi się sposób bycia na tej sesji - stwierdził.

Więcej sporów było w przypadku zdjęcia Patrycji.

Twój tato przykuwa uwagę bardziej niż ty - oceniła sucho "Perfekcyjna".
Podoba mi się szczery uśmiech na tym zdjęciu. Otwierasz się - ocenił Tyszka.
Bardzo słodkie to zdjęcie - dodała Krupa.

Małgorzata ostro oceniła zdjęcie Mai.

Wzruszająca jest Twoja relacja z mamą, więc postaram się powiedzieć najdelikatniej, jak się da. Uważam to zdjęcie za najsłabsze z całej sesji i to czego mi najbardziej brakuje, to Twojej twarzy. Nie widzę Cię jako modelki.

Decyzją sześcioosobowego jury z programem musiał pożegnać się Łukasz Bogusławski. Najlepiej wypadł Mariusz Jakubowski.