Kogo zobaczymy w klipie "Czarna Madonna" Jerzego Skolimowskiego? Pytanie z programu "Milionerzy"

Kogo zobaczymy w klipie "Czarna Madonna" Jerzego Skolimowskiego do piosenki Tomasza Organka? Odpowiedzi na takie pytanie musiała udzielić jedna z uczestniczek teleturnieju "Milionerzy". Czy zdołała wskazać poprawny wariant?

"Milionerzy" od bardzo długiego czasu elektryzują telewidzów stacji TVN. Każdy kolejny odcinek spotyka się z olbrzymim zainteresowaniem losami osób, które walczą o milion złotych. W jednym z nich uczestniczka musiała wskazać osobę, która pojawi się w klipie "Czarna Madonna" Jerzego Skolimowskiego do piosenki Tomasza Organka. Jak jej poszło?

Kogo zobaczymy w klipie "Czarna Madonna" Jerzego Skolimowskiego do piosenki Tomasza Organka?

A. Madonnę Louise Ciccone
B. Ewę Demarczyk
C. Korę
D. Tomasza Organka

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie: Kogo zobaczymy w klipie "Czarna Madonna" Jerzego Skolimowskiego do piosenki Tomasza Organka?

W pytaniu za 75 tysięcy złotych uczestniczka od początku nie była pewna poprawnej odpowiedzi. Początkowo jej myśli były skierowane w stronę wariantu D, czyli Tomasza Organka. Po dłuższym namyśle postanowiła jednak wskazać na B, czyli Ewę Demarczyk.

Okazało się, że wskazała niepoprawny wariant. Prawidłową odpowiedzią na to pytanie było C, czyli Kora. Uczestniczka straciła tym samym szansę na wygranie 75 tysięcy złotych i zakończyła grę z wygraną w wysokości 40 tysięcy złotych.

Zobacz wideo Czy Blanka Lipińska jest w ciąży? Czy Joanna Opozda zagości u boku Królikowskiego na dłużej? Podsumowanie tygodnia