''MTV Cribs''. Qczaj zdradzi, czy uległ modzie na robienie prania i skąd wziął się roślinny cmentarz na jego balkonie [TYLKO U NAS]

W kolejnym odcinku ''MTV Cribs'' pojawi się uwielbiany polski trener - Qczaj. Będzie się działo!

To będzie odcinek w iście góralskim stylu! Tym razem kamery MTV zagoszczą w niepowtarzalnym mieszkaniu najpopularniejszego i najsympatyczniejszego trenera nad Wisłą. Qczaj zdradzi, czy uległ modzie na robienie prania w czasie kwarantanny, co oznacza termin „pedantyczny bałaganiarz” oraz skąd wziął się roślinny „cmentarz” na jego balkonie.

Qczaj w MTV Cribs

Przystojny góral przedstawi widzom „MTV Cribs” swoją kotkę, Grażynę i opowie ile czasu zajął remont jego czterech kątów pełnych mebli z recyklingu i sprzętów do ćwiczeń. Nina Cieślińska, jak zawsze, zajrzy w każdy zakamarek i odwiedzi m.in. toaletę do kontemplacji z nietypowym neonem, prysznic z widokiem na salon oraz szafę pełną butów. Na koniec gwiazdor zaskoczy zarówno prowadzącą, jak i swoich sąsiadów brawurowym wykonaniem góralskiej przyśpiewki. Tego odcinka zdecydowanie nie można przegapić!

To wszystko i jeszcze więcej w „MTV Cribs” na kanale MTV Polska w serwisie YouTube. Premierowe odcinki publikowane są we wtorki i czwartki. 

Qczaj w ''MTV Cribs''Qczaj w ''MTV Cribs'' materiały prasowe

Wraca "MTV Cribs"!

Format "MTV Cribs" zadebiutował na kanale MTV w 2000 roku w Stanach Zjednoczonych. W ciągu 19 zrealizowanych sezonów w programie pojawiły się największe światowe gwiazdy, w tym Mariah Carey, 50 Cent, Robbie Williams, Moby, Snoop Dogg, Pamela Anderson, Missy Elliot czy Hugh Heffner. W Polskiej edycji, emitowanej w latach 2008-2011, kamery MTV odwiedziły domy takich gwiazd, jak Doda, Natalia Kukulska, Anna Wyszkoni, Patrycja Kazadi, Marysia Sadowska, Ewa Farna, Muniek Staszczyk, Peja, Mariusz Czerkawski czy Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

Qczaj w ''MTV Cribs''Qczaj w ''MTV Cribs'' materiały prasoweWięcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.