"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz są już na porodówce! Radosną nowinę przekazała Dorota Wellman

Pary z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" byli gośćmi w sobotnim wydaniu "Dzień Dobry TVN". Oliwia i Łukasz opowiedzieli, o tym co wydarzyło się po zakończeniu eksperymentu społecznego.

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" budzi spore zainteresowanie. Widzowie w trakcie emisji chętnie komentowali i poszukiwali informacji na temat dalszych losów par. Uczestnicy eksperymentu społecznego po emisji finałowego odcinka mogli nareszcie ujawnić, co wydarzyło się w ich życiu po zakończeniu eksperymentu społecznego. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia" w "Dzień Dobry TVN"

Na początek spotkania z uczestnikami programu w "Dzień Dobry TVN" wyemitowano materiał na temat związku Oliwii i Łukasza. Kobieta zdradziła, co pomyślała o przyszłym mężu, gdy zobaczyła go po raz pierwszy w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Pomyślałam sobie taki ładny Alvaro, podrywacz - wyznała Oliwia.

Wybór małżonka powierzyli ekspertom, ale Łukasz zdradził, jaki był ich przepis na udany związek. 

Myślę, że dużo rozmowy, szczerej rozmowy. Dotarliśmy się. Można powiedzieć, że ten okres po programie to dopiero zaczynaliśmy się poznawać - stwierdził Łukasz.

Oliwia wyznała, że nauczyli się siebie. Wiedzą, jak reagować w pewnych sytuacjach, a ich życie uspokoiło się, gdy żona Łukasza przeniosła się do Katowic.

ZOBACZ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz zdradzili, jak zareagowali na wieść o ciąży. "Płakaliśmy przez 15 minut"

Para oczekuje narodzin dziecka. Uczestniczka programu stwierdziła, że ich maluszek nie spieszy się z przyjściem na świat. 

Śmiejemy się z Łukaszem, że ja już jestem w 10. miesiącu ciąży, bo nasz dzidziuś stwierdził, chyba że tam mu wygodnie i on nie zamierza wychodzić, mimo że już jest jego pora - mówiła Oliwia.

Dorota Wellman po zakończeniu materiału poinformowała, że Oliwia i Łukasz są na porodówce i oczekują przyjścia na świat maluszka!