"The Voice Kids". Wiktoria zachwyciła jurorów. Cleo nie wytrzymała: Zostaniesz największą diwą w Polsce. Jednak to Ewelina skradła ich serca

Piąty "The Voice Kids" przyniósł wiele emocji. Zobaczcie, kto tym razem poradził sobie najlepiej. Macie już swojego faworyta?

"The Voice Kids" jest jednym z ulubionych programów rozrywkowych Polaków. Nic w tym dziwnego, w końcu w programie nie brak wielu emocji, a na scenie pojawiają się często niesamowicie utalentowane dzieciaki. Tak było też i tym razem - podczas ostatniego Przesłuchania w Ciemno trzeciej edycji muzycznego show. 

"The Voice Kids". Wiktoria Zwolińska zachwyciła jurorów

W piątym odcinku "The Voice Kids" niewątpliwą gwiazdą była 14-letnia Wiktoria Zwolińska z Krakowa. Nastolatka została nazwana przez Cleo diwą. 

Jaki ty masz głos, jak ty opowiadasz piosenkę, malujesz uczuciami każdy dźwięk. Jestem w tak olbrzymim szoku. Jesteś niesamowita. Wiesz o czym śpiewasz, a to jest ogromny krok do tego, żeby zostać największą diwą w Polsce! - zachwycała się  Cleo.

Podobnego zdania był też pozostali jurorzy. 

Dopiero gdy przestała grać muzyka a ty przestałaś śpiewać, puściły ci emocje. Do tego czasu byłaś w swoim świecie i chciałaś opowiedzieć nam historię. Nie dałaś po sobie poznać, że nie wierzysz w to, co się dzieje - że trzy fotele są obrócone, że publiczność na ciebie tak reaguje. Jest to cecha przypisywana wielkim gwiazdom - powiedział Dawid Kwiatkowski.

Wiktoria przyznała się też, że sama stara się pisać słowa do swoich pierwszych utworów.

Piszę piosenki o wszystkim i o niczym - mówiła przed występem w „The Voice Kids”.

Wiktoria Zwolińska w "The Voice Kids". Zobaczcie, jak zaśpiewała

Zobacz wideo

"The Voice Kids". Ewelina Kozub wschodząca gwiazda

Swoim występem jurorów zwaliła z nóg również Ewelina Kozub. Nastolatka perfekcyjnie wykonała utwór „Masterpiece”.

Skąd w tobie taka petarda? – pytał Baron
Masz taki talent, że głowa mała – zachwycał się Kwiatkowski

Głosem  Eweliny zachwycał się również Tomasz Kammel.

Ależ ona ma moc! – krzyczał.
 

I faktycznie, trudno uwierzyć, że w tak młodej osobie kryje się taki głos. 

A który z występów podobał wam się najbardziej?

AG