Alana Thompson, znana bardziej jako Honey Boo Boo, zyskała popularność dzięki dziecięcym konkursom piękności, które były pokazywane w programie "Mała piękność" na antenie TLC. Program szybko zyskał wielu przeciwników. Wszystko dlatego, że kilkuletnie dziewczynki występowały w nim w niecodziennych kreacjach i mocnych makijażach.
Honey Boo Boo zdobyła sympatię widzów i w końcu doczekała się własnego reality show."Here Comes Honey Boo Boo". Program opowiadał o życiu Alany i jej bliskich.
Thompson pojawiła się na imprezie z okazji premiery 12. sezonu programu "Panny młode z piekła rodem". Honey zaprezentowała się w czarnej sukience w kwiaty, do której dobrała sandałki na koturnie. 13-latka zdecydowała się też na makijaż.
Honey Boo Boo na salonach ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>
Młoda gwiazdka dumnie pozowała fotoreporterom, a z jej twarzy nie znikał uśmiech. Widać, że lubi być w centrum zainteresowania, a na czerwonym dywanie czuje się jak ryba w wodzie. Ewidentnie ma zadatki na bycie wielką gwiazdą!
Bardzo się zmieniła?
KS
TV Republika znów zorganizuje sylwestra. Wiemy, kto na nim wystąpi
Tak mieszkają Krupińska i Karpiel-Bułecka. Nowoczesność w góralskim wydaniu
Janoszek wygrała w sądzie ze Stanowskim. Dziennikarz już wydał oświadczenie
Lokal po rewolucji Gessler zaserwował mi wątróbkę i rosół. "Magda, coś ty narobiła?"
80-letni syn Bohdana Tomaszewskiego stanął na ślubnym kobiercu. Co za kadry!
Koterski kupił sobie nowy samochód i się zaczęło. Poszło o jego słowa o Leszczak
Natalia Janoszek kontratakuje. Wydała oświadczenie i uderza w Krzysztofa Stanowskiego
Wydano wyrok w sprawie Janoszek przeciwko Stanowskiemu i Kanałowi Sportowemu. To postanowił sąd
80-letni syn Tomaszewskiego wziął ślub po raz trzeci. Teraz zabrał głos