Rafał Jonkisz i Tomasz Ciachorowski w nowej edycji "Bake Off - Ale ciacho!". Wnioskując po tych zdjęciach, zapowiada się apetyczne widowisko!

Rafał Jonkisz i Tomek Ciachorowski będą gośćmi specjalnymi V. edycji programu "Bake Off - Ale Ciacho!". Jak przystojniacy poradzą sobie w kuchni? Zapowiada się piękne widowisko.

Już w najbliższą niedzielę startuje V. edycja programu „Bake Off - Ale Ciacho". W kulinarnym show Telewizji Polskiej uczestnicy ponownie powalczą o tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz o nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych. Co ciekawe, tym razem widzowie oprócz obserwacji kulinarnych poczynań amatorów, będą mogli również podziwiać cukiernicze umiejętności pewnych przystojniaków. Okazuje się bowiem, że w kuchni pojawią się Rafał Jonkisz oraz Tomasz Ciachorowski. Zapowiada się więc bardzo apetyczne widowisko!

Zobacz wideo

"Bake Off – Ale ciacho!". Rafał Jonkisz i Tomasz Ciachorowski w nowej edycji 

Rafał Jonkisz i Tomasz Ciachorowski będą gościć w programie „Bake Off - Ale
Przepis!”, który zostanie wyemitowany tuż po regularnym odcinku „Bake Off - Ale
Ciacho!”. Jak panowie poradzą sobie w kuchni? Z pewnością już wkrótce się tego dowiemy. Jednak po rozmaitych zdjęciach, jakie Jonkisz i Ciachorowski zamieszczają w mediach społecznościowych, możemy z całą pewnością wnioskować, że są to wprost idealni goście do tak apetycznego programu. Zgodzicie się? 

Przypomnijmy także, że jedną z prowadzących program jest Marcelina Zawadzka, o której to jeszcze niedawno media pisały w kontekście jej romansu z Rafałem Jonkiszem. Myślicie, że najprzystojniejszy mężczyzna 2015 roku i piękna Miss Polonia z 2011 roku potwierdzą na wizji te zaskakujące dla wielu doniesienia? 

Pamiętajcie, że piąta edycja „Bake Off - Ale Ciacho!” startuje już w tę niedzielę o godzinie 15:15. Będziecie oglądać? 

DH

Więcej o: