"Ameryka Express". Fani widzą spisek. "Mają immunitet i znowu będą się ścigać? To nie fair!"

"Ameryka Express". Fani doszukują się spisku producentów. Zarzucają produkcji, że wręczony jednej parze immunitet... wcale tej pary nie będzie chronił przed eliminacją.

"Ameryka Express". Siódmy odcinek za nami. Najwięcej emocji wśród widzów i uczestników wzbudził wypadek autobusu, którym mieli jechać Tomasz Karolak i Lara Gessler. Okazuje się jednak, że fani doszukują się teraz spisku z przyznawaniem immunitetów uczestnikom.

"Ameryka Express". Immunitet dla Fit Lovers nie działa?

W poprzednim szóstym odcinku, to duet Fit Lovers otrzymał immunitet. Chroni on przed wyrzuceniem z programu w kolejnym odcinku. I tak też było aż do końca wczorajszego, siódmego odcinka. Zespół Fit Lovers był całkowicie bezpieczny, ale... zrezygnowano z wyeliminowania kogokolwiek.

Tomasz Karolak najpierw sam zgłosił się do odejścia z programu. Jednak prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak przełożyła eliminację na kolejny odcinek, tłumacząc to nieprzewidzianymi wydarzeniami w programie.

I rzeczywiście, brak eliminacji tłumaczono tym, że wyścig uczestników nie był równy, bo jedna para nie miała szansy dojechać w tym samym czasie do mety, co pozostali uczestnicy. Autobus, którym mieli jechać, nie przyjechał z powodu wypadku na trasie:

Wydarzyły się rzeczy niezależne od nas i od was, więc postanowiliśmy, że zrobimy dogrywkę w odcinku immunitetowym - mówiła Woźniak-Starak.

Immunitet, który zdobyli w poprzednim odcinku Fit Lovers, w odcinku ósmym... najpewniej nie zadziała, choć miał chronić.

"Ameryka Express". Fani wietrzą spisek

W komentarzach pod postami zapowiadającymi emisję programu fani burzą się, że z powodu przeniesienia eliminacji do następnego odcinka, immunitet dla Fit Lovers nie ma najmniejszego sensu. Dopatrują się też spisków:

Tak se myślę co musieli czuć Fit Loversi którzy wygrali immunitet a teraz mogą dopaść . To jest trochę chyba niesprawiedliwe
W dogrywce nie powinni brać udziału Fit Lovelsi bo mieli immunitet aby nie odpaść a będą się ścigać tak samo aby nie być ostatnimi. Troszkę to nie fer wyszło.
Mają immunitet i znowu będą się ścigać? To nie fair!

Tomasz Karolak i Lara Gessler w ostatniej konkurencji jako ostatni dotarli do mety, więc jedno z nich powinno było odpaść z programu. Ponieważ jednak są lubiani przez widzów (w przeciwieństwie do Fit Lovers, którzy nie cieszą się aż tak wielką sympatią), postanowiono nie eliminować żadnego z nich. Kto odpadnie w "dogrywce" w ósmym odcinku "Ameryka Express"? Dowiemy się za tydzień.

"Ameryka Express". Co się działo w 7. odcinku?

W 7. odcinku "Ameryka Express" uczestnicy mieli za zadanie wykonać tradycyjne peruwiańskie figurki z gliny. Następnie urządzono grę o amulet, zapewniający immunitet. Dwie pary szukały ukrytych skarbów.

Nie obyło się tutaj bez kolejnej wpadki realizatorów. Ponownie para, która walczyła o amulet i immunitet w programie, pojawiła się jeszcze przed emisją zadania z amuletem - widzowie wiedzieli zatem, że to Lara Gessler i Piotr Sałata zwyciężyli w czasie poszukiwaniu ukrytych skarbów z duetem Fit Lovers.

Następnie uczestnicy mieli zdobyć pieniądze na dalszą podróż autobusem. Uczestnicy podzielili się na dwie grupy. Osobno od dwóch grup podróżowali Zygmunt i Filip Chajzer. Jako ostatni do mety dotarli Lara Gessler, Tomasz Karolak, Jakub Urbański i Piotr Sałata. Ich autobus w ogóle nie przyjechał, bo - według organizatorów "Ameryka Express" - miał wypadek i spadł w przepaść.

Z powodu nierównych szans wszystkich uczestników, zdecydowano się na przełożenie eliminacji do następnego odcinka.

Więcej o: