"Agent Gwiazdy". Kto jest agentem? Przewija się JEDNO imię. Ta osoba znów przeszła pomyślnie eliminację!

"Agent Gwiazdy". Odcinek 6. ostatecznie udowodnił, że żarty w show już się skończyły, a zaczęła się za to zawzięta rywalizacja.

"Agent Gwiazdy". Odcinek 6. rozpoczął się od ciekawego zadania. Grupę podzielono na dwie ekipy. Jedna z nich miała w jednej z dzielnic małego nadmorskiego miasteczka sprawić, by choć dwie osoby zaczepione po kilku godzinach przez Kingę Rusin potrafiły powtórzyć imię przynajmniej jednej osoby. Druga ekipa wydawała się mieć nieco łatwiejsze zadanie. W tym samym czasie mieli znaleźć jedną znaną w lokalnej społeczności osobę i zrobić jej zdjęcie.

W pierwszej grupie emocje puściły niemal od razu. Jarosław Kret chciał zrobić próbne zdjęcie właścicielowi kawiarni i sprawdzić, na ile pan Rollo jest rozpoznawalny. Daria wpadła w histerię.

Jarek! Ja się nie zgodziłam na zdjęcie! To jest NIEMORALNE! - krzyczała Ładocha. - Po raz kolejny zrobił coś po swojemu.

Mimo że zadanie dawało spore pole do popisu dla agenta, to uczestnikom udało się zdobyć główną nagrodę - 4 tysiące złotych.

Agent Gwiazdy 2, Odcinek 6, P.Kędzierski, O.Frycz, D.ŁadochaAgent Gwiazdy 2, Odcinek 6, P.Kędzierski, O.Frycz, D.Ładocha TVN/Piotr Filutowski

Drugie zadanie było znacznie bardziej widowiskowe. Odbywało się na pełnym morzu.  Dwie ekipy jechały na dwóch oddzielnych dmuchanych "bananach" ciągniętych przez dwa skutery. Aby wygrać pieniądze, musieli podczas jazdy przesiąść się z banana na banan. Każdy miał zmienić miejsce. Jeśli ktoś wpadł do wody, zadanie trzeba było zacząć od nowa.

Kiedy pierwsza fala mnie uderzyła, myślałem o samobójstwie - przeżywał spotkanie z zimną morską wodą Kędzior.

Zadanie poszło niemal bezbłędnie. Niemal, bo do wody wpadli Daria i Kędzior. Czy w tej parze był agent? Olga Frycz nie miała wątpliwości.

Agent jechał na bananie, agent wpadł do wody.

Agent Gwiazdy 2, Odcinek 6Agent Gwiazdy 2, Odcinek 6 TVN/Piotr Filutowski / R;F=8$PA5H.w8APTr4&;@0MsPvcPv$w4dfOP

W ostatnim zadaniu odcinka, agent miał spore pole do popisu. Grupa grała w zmodyfikowane "Memory". Pod kartami poukrywane były nagrody - immunitet, jokery, pieniądze, ale też zdjęcia uczestników. Dwa takie same zdjęcia oznaczały eliminację uczestnika. Gdy Olga miała możliwość wyeliminowania Darii, nie miała skrupułów.

Agent nie jest po to, żeby grać fair play - mówiła.

Olga Frycz nie była odosobniona w typowaniu, że to Daria jest agentem.

W 70% to Daria - powiedział Marek Włodarczyk.
Daria subtelnie podkładała nam kłody pod nogi -  wyznał Kędzior.
Od początku typowałam Darię - stwierdziła Edyta Zając.

Test z wiedzy nie przewrócił stawki do góry nogami. Daria została w programie, a odpadła... Joanna Jędrzejczyk.

Joanna JędrzejczykJoanna Jędrzejczyk TVN/Piotr Filutowski

 ZI