"Agent - gwiazdy". Takiego sabotażu w programie dotąd nie widzieliśmy. Był skuteczny? "Już wiem, kim jest agent"

"Agent - gwiazdy". Rozgrywka robi się coraz bardziej nerwowa. A agent w końcu dał o sobie znać w sposób bardzo dotkliwy.

"Agent - gwiazdy". W dzisiejszym odcinku agent zadziałał tyleż skutecznie, co bezczelnie. Ryzykując ujawnienie, dokonał sabotażu, dzięki któremu jego grupa przegrała.

Wcześniej jednak uczestnicy wzięli udział w licytacji. Licytowano dżokery, pamiętnik Mateusza Magi i immunitet. Licytacja była tak skonstruowana, żeby nikt nie wiedział, jak licytuje reszta ekipy.

Za najwięcej poszedł immunitet. Alan Andersz zdecydował się zapłacić za niego 3600 zł. Ogólnie grupa stała się uboższa o 10300 zł.

Ktoś wśród nas postanowił zaszaleć. Zamówił szampana, truskawki, tylko po to, żeby jemu było lepiej w programie - tak Odeta Moro skomentowała rozrzutność Andersza, który wylicytował immunitet.
Gra z licytacją bardzo poróżniła grupę. Nawet przestałam ufać Oldze - dodała Joanna Jędrzejczak.

Najtrudniejszym zadaniem było ułożenie na plaży z tangramu (chińskiej łamigłówki) napisu "agent". Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Każda miała ułożyć napis z własnego zestawu klocków. Za wzór służył im napis pływający na tratwie znajdującej się w pewnej odległości od brzegu. Jedna osoba co chwila pobiegała do tratwy, sprawdzała ułożenie klocków i przekazywała informację pozostałym.

W pewnym momencie jednej z grup zniknął klocek. Nigdzie nie można go było znaleźć. Wszyscy byli przekonani, że schował go agent.

Ja się śmiałem, bo w takiej sytuacji obnażają swoje zachowania - mówił Jarosław Kret o pozostałych uczestnikach.

Nie ukrywał, że zamierzał ściągnąć na siebie podejrzenia, ponieważ jeżeli ktoś w teście wiedzy o agencie wskaże go, będzie miał duże kłopoty z przejściem do następnego odcinka.

Agent schował, już wiem, kto jest agentem - Kędzior przestał mieć jakiekolwiek wątpliwości.

Klocek się nie znalazł. Napis grupy, w której znajdowali się Kret i Kędzior, był niepełny.

Przegraliście. Wygrał agent - zakomunikowała im Kinga Rusin.

To było ryzykowne, bo kradzież klocka mógł ktoś zobaczyć. Na szczęście dla niego, nikt tego nie zauważył. A z programem pożegnał się Tomasz Niecik.

JZ

Więcej o:
Komentarze (9)
"Agent - gwiazdy". Takiego sabotażu w programie dotąd nie widzieliśmy. Był skuteczny? "Już wiem, kim jest agent"
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Od pierwszego odcinka uważam, że agentem jest Edyta Zając

 • Gość: !!!

  0

  W programie pokazano jak ktoś w Crocsach zakopuje klocka piachem, takie obuwie miał Kret więc jak nie jest agentem to jest wyrachowanym manipulantem.

 • Gość: Karo

  0

  Agentem jest Kędzior. Typ niby ślamazary, leniwca co mu sie nic nie chce, dobrego kumpla. Nikt nie ma do niego pretensji ze spi podczas zadania, ze przybiega ostatni, że nie może zapamiętać mapy czy klocków, bo przecież to nasz poczciwy Kędzior. Większość obstawia Darie dlatego po kolei beda odpadac, tylko Daria mówi ze agentem jest Kędzior i ona dojdzie do finału i pewnie go wygra bo w finale sa sumowane wyniki ze wszytskich testów a ona od początku obstawia Kędziora.

 • Gość: xsr

  0

  dodatkowo Olga wzięła sobie tylko jednego jokera może specjalnie zeby się zabezpieczyć w razie gdyby ktoś z grupy się wyłamał miałaby odp że ma tego jokera wiec nasuwa sie mysl ze skoro go wylictowala to nie jest agentem bo sie boi odpasc... pozniej siadła i pewnie liczyła na chciwość grupy....jest to dosyc podejrzane

 • Gość: iwona

  0

  z jednej strony krecik się kręcił to tu to tam....Niecik był w wodzie ciągle się wracał kilka razy może wcześniej zachcahmęcił kliocek i chciał go do wody wrzucić ale ciągle ktos się pałętał więc wracał się żeby znaleźc na to odpowiedni moment. Poza tym spał jak liczono czas jakby go to nie obchodziło wogóle co się stanie.... zaś Daria bardzo nalegała żeby ten czas zatrzymać i inne dziewczyny wyłapały to że o 5 min jest na pewno za wcześnie że coś nie policzono.... Olga też bardzo chciaął zastopować i naskoczyła na kreta z tym klockiem może specjalnie żeby zrobic pokaz....

 • Gość: agent

  0

  błąd w artykule. kret był na plaży i mógł dotykać klocków, a kędzior w wodzie i on nie mógł dotknąć klocków

 • Gość: asfgmbk

  Oceniono 2 razy 0

  życie nie będzie już takie samo

 • Gość: Gosc

  0

  Frycz jest agentem niestety widac jak na dloni

 • cucurucu

  0

  i chooj im wszystkim w doope

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX