Panasewicz odpadł z "Bitwy na głosy"! Wiemy, kto pojawi się w półfinale

Za tydzień o finał zawalczą Mezo, Ryszard Rynkowski i Kamil Bednarek.

Za nami kolejny odcinek emocjonującego show " Bitwa na głosy ", w którym nie zobaczymy już więcej drużyny Janusza Panasewicza. Artysta po usłyszeniu werdyktu przyznał, że bardzo zżył się z grupą i oczywiście podziękował całej ekipie tworzącej program: produkcji, jurorom, drużynie, a także wszystkim telewidzom głosującym na chór z Olecka.

.. .

Drużyna Panasewicza zaprezentowała hit zespołu Aerosmith "Dude (Looks Like A Lady)" oraz bardzo znany utwór Czesława Niemena "Wspomnienie. Mimo, że jurorom występy przypadły do gustu, to niestety widzom już nie. Na szczęście grupa ma jednak rzesze fanów, którzy zaraz po programie masowo komentowali werdykt w Internecie, nie zgadzając się z jego wynikiem.

jANUSZ pANASEWICZ.jANUSZ pANASEWICZ. facebook/BITWA NA GŁOSY

W sobotnim odcinku walczyły ze sobą cztery grupy, wykonując po dwa utwory. I tym razem pierwsze miejsce zajęła grupa Kamila Bednarka, wykonując piosenki "All Star" grupy Smash Mouth oraz "California Dreamin" z repertuaru The Mamas & The Papas. Występy zachwyciły nie tylko telewidzów, ale również jury.

Lecicie po finał- stwierdziła Sonia Bohosiewicz po jednym z występów.

.. .

Drugie miejsce zajął Ryszard Rynkowski ze swoją elbląską drużyną. Występ zaczęli energetycznym utworem Toma Jonesa "Sex Bomb". Drugi utwór wydawał się bardziej ryzykowny. Rynkowski wybrał dla swojej grupy piosenkę "Szczęśliwej drogi już czas" z jego własnego repertuaru. Jurorzy nie oszczędzali z komplementami.

Z każdym odcinkiem wpadam w zachwyt- wyznała Węgorzewska.

.. .

Jurorom najbardziej jednak podobały się występy ekipy Meza . Byli przede wszystkim zachwyceni pozytywną energią, którą zaprezentowali. Tym razem muzyk wybrał piosenkę "Boso" zespołu Zakopower oraz "End of the Road" z repertuaru Boyz II Men. Mimo pozytywnych opinii wyrażanych przez jury, byli bliscy odejścia z programu. To oni zajęli trzecie miejsce.

Atmosfera i energia jest nieprawdopodobna. Organizatorzy Euro mogliby się od Was uczyć-zażartował Zbigniew Zamachowski.

.. .

To właśnie poznański zespół Meza, elbląska grupa Ryszarda Rynkowskiego i chór z Brzegu Kamila Bednarka zawalczą o finał w kolejnym programie. Zgadzacie się z werdyktem telewidzów?

Bitwa na głosyBitwa na głosy screen TVP

ralph

Zobacz także:

Monika Kuszyńska komentuje zamieszanie wokół "Bitwy na głosy", a fani składają petycję do TVP!

Monika Kuszyńska odpadła z "Bitwy na głosy"!

Edyta Górniak odpadła z "Bitwy na głosy"!

Więcej o: