Kim jest chłopak, który powalił jury X-Factor

.

Występ Michała "Miszanela" Szpaka na castingu do " X Factor " wzbudził ogromne emocje. Chłopak ma 21 lat i mieszka w Jaśle. Odnaleźliśmy go i porozmawialiśmy z nim!

Plotek: Od kiedy śpiewasz?

Michał "Miszanel" Szpak: W wieku 9 lat wtedy zacząłem chodzić na lekcje śpiewu i w krótkim czasie posłano mnie na deski Jasielskiego Domu kultury na konkurs Na Nutkę Kantyczek :) hahahaha to był czad :D w związku z tym że od małego miałem inne gusta nie zaśpiewałem tradycyjnej kolędy lecz wygrzebaną z du** kury za przeproszeniem pastorałkę nieznaną nikomu... Później szkolne konkursy itd itd aż nadszedł czas na mutacje... I takie tam problemy typu więcej czasu spędzałem na próbach niżeli na lekcjach, więc śpiew został mi zakazany ;) ze względu na marne efekty w nauce.

Plotek: Jednak się nie poddałeś...

Miszanel: Do śpiewu wróciłem w pierwszej klasie LO. Poznałem kolesia, który szukał wokalisty i ja z głupa powiedziałem spoko luz mogę wpaść na próbę, przyjęli mnie. hehehehe nie zapomnę kiedy wszedłem do salki a tam takie rozwalające się gary plus masakryczny sprzęt, lecz szybko zaczęło się to zmieniać ... tworzyliśmy autorskie kawałki i szło to bardzo sprawnie i fajnie.

Plotek: Jakieś sukcesy?

Miszanel: Naszym największym dokonaniem było wygranie ogólnopolskiego konkursu "Wyśpiewaj Wilki". Zdobyliśmy tam 1 miejsce a jury w składzie Robert Gawliński i inni porównało mnie do Violetty Villas. Porównali mnie do jak to pisali krytycy w Ameryce "Bomby atomowej". Więc to był zaszczyt dostać takie miano :) Później zespół się rozpadł.

Plotek: Inspirujesz się Violettą Villas?

Miszanel: Z przyjemnością zrobił bym taką karierę w dzisiejszych czasach jak Viola w tamtych ;)

Plotek: Jesteś samoukiem?

Miszanel: W Warszawie byłem na 10 lekcjach u niejakiego Konadora i w zasadzie tyle. Więc nadal pozostaję samoukiem :) hehehe

Plotek: Masz jakieś muzyczne marzenia?

Miszanel: Moim wielkim marzeniem jest stworzyć w Polsce coś czego nie było w wymiarze męskim. Pociągnąć za sobą zespoły taneczne, układy, scenografię, efekty specjalne wszystko to czego nam brakuje. Pokazać Polsce, że nie ocenia się książki po okładce i wprowadzić barwy na polski świat, bo niestety nie mamy ich zbyt wiele. Marzę by zostać gwiazdą ... Może nieskromnie to brzmi ale to w końcu marzenie ;) Mogę je wypowiedzieć, a wiem że w naszym kraju ten status osiągnąć jest trudno a jeszcze trudniej utrzymać go przez dłuższy okres niżeli rok czy dwa.

Co jeszcze ma do powiedzenia uczestnik "X Factor"? Drugiej części wywiadu szukajcie PLOTEK.pl w poniedziałek. A póki co przypominamy brawurowe wykonanie piosenki "Dziwny jest ten świat" przez Miszanela.

Więcej wideo z "X Factor" i nie tylko znajdziecie na www.plotek.tv

Aik

Zobacz także:

Casting "X Factor". Tego nie zobaczycie w TV

On powalił jury "X Factor" na kolana!

Ona rozbawiła jury "X-Factor"

Więcej o: